Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIG SAUER1911 STAINLESS
Benim de olsun diyebileceğim bir 1911.
Buyurun efendim.

Alıntı

'' youtube '' daki kanalda sorulmuş olan soru çok hoş;

'' Sizce Hamsili mi, yoksa bu mu? ''

Cevap daha güzel;

'' SIG Sauer 1911' den bahsediyoruz...''

Smile

İlk gördüğüm ve atış yaptığım SIG 1911 GSR' lerin işçilik ve parça uyumu benim için resmen sükutu hayal olmuştu. Yüzey işçiliği ve perdahlama kalitesi, parçaların döküm kalitesi ve renk uyumu gerçekten çok kötüydü. Tetik çekişi ve hedef performansı benim yeteneklerimin çok üzerinde olsa da tabancaya hiç içim ısınmamıştı. Soran 1911 meraklılarına da '' Gerçek bir 1911 ve SIG hayranını tatmin etmez, hele hele istenilen paraların tabancası hiç değil, kesinlikle uzak durun...'' şeklinde tavsiye veriyordum.

Ancak atış yapamasam da ayak üstü yakından inceleme fırsatı bulabildiğim en son gelen SIG Sauer 1911' lerin malzeme ve işçilik kalitesi beni gerçekten çok şaşırttı. Gerek toleransları, gerek parçaların renk uyumu ve çalışma şekli beni resmen mest etti. Tabanca parçaları ile sanki yekpare bir çelik blok hissi veriyordu. Emniyet manivelası ve kabza emniyeti bile temas ettiğinizde sanki bir bütünün sadece esneyen bir parçası hissi veriyordu. Gerçekten çok hoş ve her 1911 sevdalısının sahip olmak isteyeceği bir tabancaydı.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
Kim istemez ki sn. Ortaç.. Elinize, emeğinize, dilinize sağlık yine harika bir çalışma yapmışsınız..
Saygılar...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
Sn. Ortaç emeğinize sağlık gerçekten çok güzel bir tabanca umarız ki Tisaş ın 1911 leri de bir gün bu kaliteye ulaşır saygılar.

Alıntı

Son kullanıcılardan gelen geri dönüşleri ciddiye alıp değerlendiren tüm yerli silah üreticileri kalitelerini artıracaktır.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi