Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKDAL Ghost 02 Değerlendirme
Sn. Dr.Akdal ilginize çok teşekkür ederim.Şubeden bir arkadaş için katalog ve fiyat listesi gönderebilirmisiniz veya sizinle görüşme imkanımız varmı acaba kampanya varmı şartları nedir. arkadaş görüşmek ister.

Alıntı

sn. swat1976
bende ghost kullanan biri olarak sizden öğrenmek istediğim birşey var; sizin sarjörleriniz saç mı plastik mi? (benim şarjörlerim plastik biri 15 mermi alıyor diğeri 14) yada sn Dr.akdal'a sorayım saç sarjöre tamamen geçildi mi
saygılarımla..

Alıntı

Sn.Swat1976!
Her türlü belge ve destek için ANkaradan Halit bey veya İstanbuldan Serhat beylerle görüşebilirsiniz.
Sn.Cihan 54!
Tamamen sac şarjöre geçildi son giden 50 MKE tabancası sac şarjör.Eğer sorun yaşamazsanız plastik devam edin,yaşayacak olursanız dükkan sizin Smile
Selam ve muhabbetle....

Alıntı

Sn.Cihan54, Ben de bir ghost kullanıcısıyım.Benim 3 adet şarjörüm var ve 3'ünün de dışı plastik fakat iç kısım sac.Bu durum da sac mı oluyor yoksa plastik mi Big Grin Fakat ben memnunum silahın bütünüyle uyumlu görünüyor.
Saygılar..

Alıntı

Sn.Ashes!
Dışı plastik olan şarjörler plastikdir Smile
Sac olanlar komple sac.Plastik problemdir diye bir kural yok.Eğer memnunsanız devam edin.
Sıkıntı yaşarsanız plastik şarjör delme testlerinizde kullanırsınız Smile
Selam ve muhabbetle...

Alıntı

Sn.Dr.Akdal çok teşekkür ederim inşallah bir akdal sahibi daha yaparız.Sn. Cihan54 benim tabancamın şarjörleride plastik kaplama sac sarjör 15 mermi alıyor senin 14 mermi alan şarjörün gerdelden olduğunu sanıyorum. Şarjörü sökersen düzeltebilirsin sanıyorum şarjör tutma mandalını yaptığına göre bunuda yaparsın.Tabi uğraşamam dersen Sn.Dr.Akdal durumu düzelttirir zamanın varsa.
Saygılar.

Alıntı

ashes demiş ki:Sn.Cihan54, Ben de bir ghost kullanıcısıyım.Benim 3 adet şarjörüm var ve 3'ünün de dışı plastik fakat iç kısım sac.Bu durum da sac mı oluyor yoksa plastik mi Big Grin Fakat ben memnunum silahın bütünüyle uyumlu görünüyor.
Saygılar..

sn ashes! sorunuzun cevabını sn. akdal yıldırım hızıyla yanıtlamış Smile
saygılar
sn swat1976 şarjörü söküp herseyi yerli yerine oturtup taktım, 15 mermi aldı ama çok zor aldı, 14 yada 15 olmuş çok önem vermiyorum ama elle boşaltırken, bazen mermiler yanyana gelerek sıkışma yapıyor
saygılar...

Alıntı

SAYIN SWAT1976

Konunuzla ilgili takibin yapılabilmesi için İrtibat bilgilerinize ihtiyacımız olacak.Fabrikamızı arayarak ( 0 216 5276710-147 Erhan Bey) bu bilgileri kaydettirirseniz sevinirim.
Saygılarımla,

swat1976 demiş ki:Sn.Dr.Akdal arge tabancamı bugün itibari ile gönderdim.Tabancadaki arızaları cengizhan beyin yönlendirdiği arkadaşa'da anlattım,tabancanın arpacığı yerinden oynuyor acaba Sn. oncearocker 'a yaptığınız modifikasyon benim tabancaya uyum sağlarmı sağlarsa yapabilirmiyiz.Ama öncelikle gez arpacık kooordinasyonu sağlanabiliyormu, cengizhan beyin; özel şartlarda daha keskin bir sıfırlama yaparız demişti. Benim tabanca özel şarta girermi acaba? Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi