Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savage tüfekler için geri çağırma!
Ucuz etin yahnisi gibi bir olay ama biz o ucuz yahniye de razıyız.

http://www.gunsandammo.com/news/savage-i...unsandammo

Alıntı

Yahni için demişler ki:

Sadece .17 Winchester Semi Magnum kalibre BMag model tüfekte, bolt hareketinin istem dışı olarak emniyeti ateşleme pozisyonuna kaydırabildiği tespit edilmiş. Yeni tasarlanan bolt bedelsiz olarak tedarik edilmekte.

Savage ile bağım nedeniyle genel bir açıklama getireyim. Savage sadece ucuz tüfek üretmez, pahallı "et"leri de mevcuttur. Yıllık 1 milyon üzeri satışla, adet bazında Dünya'nın en büyük tüfek üreticisidir. Fiyatın hesaplı olması ürünleri kalitesiz olduğundan değil, geliştirdiği fabrikasyon üretim teknikleri nedeniyledir. Genel olarak, ödediğiniz paranın çok üzerindeki kalitede bir tüfek alırsınız.

Accutrigger sisteminin mucididir. Diğer firmaların da benzer yüksek evsaflı tetik sistemleri geliştirmelerinin (MOA trigger vb) önünü açtı. Accustock şasili kundak sistemini geliştirdi. Buna benzer beş değişik vuruş hassasiyetini artıran fabrikasyon üretim donatılarıyla 400$'lık (ABD fiyatı) tüfekleri MOA hassasiyete yaklaştırdı, 800$'lık tüfeklerde 1 MOA altı vuruşları sağladı.

Alıntı

Sn. harun; cehaletimi giderdiğiniz için teşekkür ederim. Ben Savage'ı Amerika'nın Üzümlü'sü sanıyordum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi