Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ GELECEK BERETTALAR
Arkadaşlar,

2015 yılı içerisinde gelecek olan bir parti var mı acaba? Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa, bilgileri aktarabilirse sevinirim.

Alıntı

Sn. caca32,
Bir hafta önce MKE yetkilileri ile görüştüğümde, henüz yazışmaların başlamadığını ve en erken 6-7 ay sonra, Couger yetkilileri ile görüştüğümde ise tahmini 5-6 ay sonra yeni Berettaların geleceğini söylediler.
Saygılar.

Alıntı

Teşekkür ederim Sn.İnspector18.

Alıntı

Arkadaşlar çok umutlanmayın derim ,

Şöyle ki ithalat konusunda en sıkıntılı ve tembel maalesef Beretta . Bundan önceki 92 serisinin gelişi yılan hikayesine dönmüştü.Türkiye de Beretta Av tüfeği ve Tabanca temsilicisi ayrı firmalar.Ben bireysel olarak bayağı çaba harcamış ancak " ithalatın 2014 yılında olup olamayacağı " konusunda kesin bir cevap alamamıştım.Sanıyorum ki önce MKE nin temsilciye sipariş geçmesi , temsilcinin "siestayı " bırakıp italya'ya iletmesi İtalyadakilerin de "siestayı" bırakıp bu sipariş ile ilgilenmeleri gerekiyor.
Çok şaşırtıcı ve süpriz bir şekilde 2014 Aralık ayında Berettalar ciddi bir stok ile gelmiş ve 6 ay da tükenmiş idi.

Ülkemizde ithalatı hakkı ile yapan iki temsilci var Malumunuz Mend savunma ( Glock) ve TITCO ( CZ )

Naçizane 2016 Haziran dan önce bence Beretta yı beklemeyin derim ...

Saygılar

Alıntı

Sayın Cigar Aficionado,

naçizane kanaatim HS nin Türkiye temsilcisini de bu ikilin yanına katabiliriz.

Bir de Avrupa'daki bazı ülkelerin resmi olmayan ihraç kısıtlamaları var.

Malumunuz Winchester tüfeklerinin Avrupa temsilcisi Browning, onlar da Belçika'dalar. Tüfekler ABD menşeyili olmalarına rağmen ithalat gerçekleşmedi.

Alın bir Glock G34 rahat edin Big Grin .

Alıntı

Sayın forum üyeleri,

2016 yılı içerisinde gelecek olan bir parti var mı acaba?
Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa, bilgileri aktarabilirse sevinirim.

Saygılarımla.

Alıntı

Yeni silahlar ne zaman gelecek acaba MKEK tanıdığı va olan var mı? Ruhsatı aldık Beretta 92FS bekliyoruz ama yok ikinci el de almak istemiyorum ama silahlar gelmiyor. Aylardır bekleme içersindeyiz ha geldi ha gelecek diye ama çıt yok.

Alıntı

http://www.thefirearmblog.com/blog/2016/...Newsletter
Yeni konu açmadığım için buraya yazmak zorunda kaldım. Eski konulara baktım bu yeni model beretta sanırım yazılmamış. Güzel bir tabanca.
Saygılarımla

Alıntı

Geçen sene bahsi geçmişti.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=12411

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi