Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Part 2 Medyadan....
Valla şunca mesajda şahsıza hakarette bulunulmadı, bilakis vatana ihanet eden terör grupları, hükümet, muhalefet eleştirildi. Kişisel hakaretleri ise tek siz ağzınıza aldınız. Ama yarıçıplak cahil olan ben oldum gariptir. Konuşmaya tenezzül etmemenize zorunluluktan yazmanıza üzüldüm, ama karşılıklı mesajlardan zaten kültür ve akıl seviyelerimiz herkesin malumu oldu. Ben 20 yaşıma kadar şort giyemedim, ama siz beni yarıçıplak vandal ilan ettiniz. İşte karşıklı ahlak ve yetişme farkımız.

Ben bir değil on kez yaşasam bu ülkeye bir gün ihanet etmem, ama siz biat etmeyi daha önemli görürsünüz.

Siz ise bir kez hata yaptık memlekete zararımız dokundu diyemeyecek kadar bağnazsınız, ama beni bağnazlıkla suçlarsınız. Rabbim sizi ıslah etsin.

İlginçtir, benim ağzımdan dökülen hiç bir cümleye de yalandır, iftiradır demediniz; zaten diyemezsiniz çünkü hepimiz bizzat yaşıyoruz.. Birileri mehdilik, birileri padişahlık peşinde dedim ona bile hayır yalan diyemediniz.

Şunca ihanetten dolayı ezilen sade bir Türk vatandaşıyım ama iktidardaymışım bunca zaman haberim yok.

Silah resmine 50 teşekkür gelir, millet korkusundan teşekkür etmeye çekiniyor, ama kalabalık olan biziz öyle mi? (Sohbeti uygun görmeyip forumda olmaması gerektiğini düşünenler hariç)

Son olarak Sn Carbine, yüreğine korku düşen (imam veya herhangi bir sebep ile) vatandaşlarımıza hediyemdir. Ben sık sık izliyor, gülümsüyorum.

Son.

Medya haber bolumu kapanmistir. Lutfen bundan sonra kimse medya haber vs konusu acmasin. Saygilar...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): EmirArc, 4 Ziyaretçi