Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Part 2 Medyadan....
Sayın madenci08 paylaşımlarınız için teşekkürler. (Aman bu patlayıcı bilgisi ile örgütün eline geçmeyin Smile ) Sizlere ihtiyaç olacak.

http://www.radikal.com.tr/politika/selah...im-1432221

Maalesef adam haklı.
Hemen kızmayın.
Burada tabiki işini yapmak yerine ölüm kalım savaşı vermek zorunda bırakılan güvenlik personelini sorumlu tutmuyorum. Sebep olanları sorumlu tutuyorum.
Çok zor ama sabretmeliyiz, biz büyük bir milletiz, sağduyuyu lütfen elden bırakmayalım.
Saygılarımla.

HDPKK seviciliği bırakın. Apo denen piçi, Osmanlı' da isyankar çete reislerine verilen paşalık gibi başıbozuk paşa diye taltif edip, Marmaris' e gönderelim diyen gazeteci müsveddesinin ağzıyla konuşmayın. Bu ortamı da istirham ediyorum germeyin. Yarası olanlar var. Yapmayın, yazıktır. Bu ve buna benzer manüpilasyonlar yüzünden bugün mecliste örgüt uzantıları bakan koltuğunda oturuyor. Milletin sabrı iyice taştı. Düne kadar yere göğe sığdıramadığınız insanları bugün lanetliyorsunuz. Hata yapan insana düşen, yaptığı yanlıştan dönmek, durumu muhakeme etmek verdiği zararı tanzim etmeye çalışmak olmalıdır. Ancak kullandığınız lisan hiçte öyle değil. Memleket yangın yeriyken başka hesaplar içinde olmayın.

Son birkaç haftadır televizyon kanallarında izlediğim, internet mecrasında gözüme takılan "Tiyatro"nun haddi hesabı yok. Saygıdeğer forum üyeleri, efendiler ne olur izlediğiniz, gördüğünüz ve size anlatılan her şeye inanmayın. Durun, 1 adım geri çekilin resmin geneline bakın. İnsanların gözünün içine baka baka yalan söyleyen o kadar çok "haberci" "gazeteci" var ki aklım almıyor. Daha çok şey yazmak söylemek isterdim ama ne burası uygun platform nede benim terbiyem müsaade etmiyor.

(11-09-2015, 03:28 PM)Kirac Ata demiş ki: HDPKK seviciliği bırakın. Apo denen piçi, Osmanlı' da isyankar çete reislerine verilen paşalık gibi başıbozuk paşa diye taltif edip, Marmaris' e gönderelim diyen gazeteci müsveddesinin ağzıyla konuşmayın. Bu ortamı da istirham ediyorum germeyin. Yarası olanlar var. Yapmayın, yazıktır. Bu ve buna benzer manüpilasyonlar yüzünden bugün mecliste örgüt uzantıları bakan koltuğunda oturuyor. Milletin sabrı iyice taştı. Düne kadar yere göğe sığdıramadığınız insanları bugün lanetliyorsunuz. Hata yapan insana düşen, yaptığı yanlıştan dönmek, durumu muhakeme etmek verdiği zararı tanzim etmeye çalışmak olmalıdır. Ancak kullandığınız lisan hiçte öyle değil. Memleket yangın yeriyken başka hesaplar içinde olmayın.

AKPKK zamanında terör örgütü ile masaya oturmasaydı,dağdan inenler cümbüşlerle devlet merasimleri ile karşılanmasaydı buraya gelinmezdi diye düşünüyorum.

Israrla şurada siyaset yapmayın denmesine rağmen hala selocan, cemaat güzellemeleri...
Gerçekten yaptığınız ayıp. Insanların acıları var. Bu acıları yaşatan adilerin siyasi uzantısının başında olan adamı övmekten utanmıyorsanız, daha bugün "Cizre yanarken Bodrum'daki rahat edemez" diye tehditler savuran adam için "haklı" demekten utanmıyorsanız, bir sayfa önceki, daha toprağa yeni girmiş şehidin resminden utanın.

Siyaset falan yapmıyorum. Konu selocan değil. Zerre sevmem kendisini.
Ama madem buna takıldınız söyleyeyim; bunlarda bir kaç grup ve bazılarını artık kandil de sevmiyor. Bilin bakalım kim.
Biraz ılımlılarla bile konuşamayacaksak hadi burada ne duruyoruz çıkıp Diyarbakır otobüsü taşlayalım.
Sn. Kıraç Ata neyin kafasını yaşadığınızı anlayamıyorum, kusura bakmayın.
Saygılarımla.

Bence ağzınızı toplayın. Bence bu kahve ağzıyla konuşuşacak meselede değil, mecrada uygun değil. Yaptığınız şey apaçık ortadayken birde böyle fütursuzca konuşma cüreti gösterebiliyorsunuz. Bu tür paylaşımlar yapmayın ve konu kapansın. Sanal alemdeki troll avcılığınıza başka mekanlar bulun.

Sn Carbine;

Cemaatul zerzevat takımı,

Devletin kadrolarını bayrağını sallayan insanlar ile doldurdu; olmadı kadro açılsın diye, herkesi işinden gücünden etti. Allah diyerek kul hakkının her türlüsünü yedi. Yemediği herze kalmayan bu zerzevat takımı, bunu da kendini mehdi ilan eden bir CIA kuklasına uyarak yaptı. Müslümanlıkta yalan yasaktır, teşbih bir yalandır. Müslümanlıkta kendini gizlemek sünnete uymaz, Hz Muhammed kendisine gizli kal diye varını yoğunu bahşedenlere kulak asmadı. Rab yerine mehdicilik oynayan insanlara uydu bunca insan.

Muhterem! cemaat ve akpkk nın bu millete yaptığı hainliğin bedeli geri alınamaz. Bi zerzevat da çıktı, kendini padişah olma hayaline kapıldı.

Vatan, vatandaş ne duruma düştü kimse umursamıyor. Birileri el koyayım kaddafi gibi yapayım, birileri ülkeyi böleyim, birileri padişah olam, birileri cep dolduram, birileri kendi dümenimi kuram derdinde. Ama bunların hiç biri vatan, vatandaş, millet, bağımsızlık, namus, haysiyet derdinde değil. Kimse vatanım vatandaşım zelil oluyor, zelil olacak derdinde değil. Herkes cep doldurma makam kapma peşinde. Ötek taraf garanti de, umarım Rabbim bu cihandada tüm bunların ellerini, ceplerini toprakla doldurur. Rabbimden tek dileğim ben ve ben gibilere bu tarafın vazifesini bıraktığında, biz tamamen düzeltmeden can emaneti almasın, son ana kadar sağlık sıhhat güç ve cesaret versin.

Milletin tokadı idi gezi, onu bile provake etmeye kalktı bu cemaat ve pkk lılar. Ancak millet yumruğunu kaldırınca emin olun hepsi böcek gibi ezilecek.

Keşke şunca yazıyı, sınav soruları çalınırken, cepler doldurulurken, sınavsız atamalar yapılırken, pkk ile masaya oturtulurken de yazsaydınız. Ama olmaz, yazamazdınız.. Akcemaatpkk birlikte cep doldururken işinize geliyordu değil mi cep doldurmak..

Sn Kıraç Ata ve turkmenoğlu'nun cemaat kaynaklı bir kuyruk acısıyla kıvrandığını fark etsemde bu konuya girmek istemedim ama saçmalıkları yanlarına kalsın da istemediğim için cevap yazıyorum, muhtemelen moderasyon silecektir yazdıklarımı.
Öncelikle avatarına bazı ideolojik imgeler koymuş ezikler gibi bir gruba veya ideolojiye aidiyet zorunluluğunda hissetmiyorum kendimi. Siz istediğiniz şekilde itham edebilirsiniz, sizi bağlar.
Mersin'de doğu otobüsü taşlayan üstü çıplak antisosyallerden biraz daha ileriye gidememiş insanlarla mesele tartışıyorum, adam beni bir de kahve muhabbeti ile suçluyor. Kahvede herkes senin gibi konuşuyor haberin yok.
Bir kaç sağduyu lafı ettim ne cemaatçiliğim ne örgütçülüğüm kaldı.
Hikayeden silah meseleleri konuşuyoruz, hayatın anlamını konuşuyoruz zannedenler var. Hayır altı üstü bir hobi o kadar. Geyik yapıyoruz sadece. Terörle mücadele de sadece yasaların uygulanmasından, insanların işini yapmasından ibaret, kahramanlık söylemleri gereksiz. Bu süreçte en önemli söz sağduyu ama o da ağzımıza tıkılıyor.
Kalın selametle.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi