Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AK-47 Kaleşnikov görünümlü 12 cal. av tüfeği...
(10-10-2015, 06:43 PM)wildeagle demiş ki: Türkiye büyük yazılır.Ayrıca bir foruma üye olurken kurallar okunur ve uyulur.

Selametle.

haklısınız dikkate alacağım teşekkür ederim

Alıntı

(10-10-2015, 07:31 PM)mehmetben demiş ki:
(10-10-2015, 06:43 PM)wildeagle demiş ki: Türkiye büyük yazılır.Ayrıca bir foruma üye olurken kurallar okunur ve uyulur.

Selametle.

haklısınız dikkate alacağım teşekkür ederim

Söylüyorsunuz ama yapmıyorsunuz Angry.Bende başka birşey söylemiyorum..

Selametle.

Alıntı

neyi yapmıyorum anlamadım eğer yazıdaki küçük olan T yazısını düzeltmemden bahsediyorsanız denedim olmadı başka neyi söylüyorsunuz ?

Alıntı

Kusura bakmayın bir saatir düşünüyorum nerede hata yaptım diye yazı başındaki harfleride küçük başlamışım normalde bu tür şeylere dikkat ederim.

Alıntı

Sayın mehmetben'e anlayışlı davrandığı için teşekkür ederim. Bir de nokta ve virgül kullanımına dikkat ederse, daha rahat okunup anlaşılabilir olacağını da hatırlatmak isterim.

Saygılarımla.

Alıntı

[Resim: LEp220.jpg]
Tüfeğim'den bir kare..

Alıntı

An itibariyle 6136 ya kafa atan tüfek!

Alıntı

Sn.Jotun yönetmeliğe uygun değil diyemi anlamalıyım kafa atma tabirinizi.

Alıntı

(10-10-2015, 11:35 PM)mehmetben demiş ki: Sn.Jotun yönetmeliğe uygun değil diyemi anlamalıyım kafa atma tabirinizi.

Linke bir göz atın sn. mehmetben.http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=13021

Alıntı

Sn. Jotun link'e baktım ama benim resimdeki tüfekle bir bağlantı kuramadım eğer tüfeğin dipçikten arındırılmış haline vurgu yapıyorsanız o benim özel olarak resimlemek için yaptığım birşeydi.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi