Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AK-47 Kaleşnikov görünümlü 12 cal. av tüfeği...
Sn.mehmetben ;

Salvador Dali'den sürrealist bir çalışma gibi olmuş. Güle güle kullanın

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
emre76, Sarnav
Bir zamanlar evimizde gerçeği vardıSmile Bu kadar basit çalışan ve güven veren bir tüfek çok az vardır herhalde. Yivsiz taklidi de gayet güzel duruyor bence. Hayırlı olsun.

Alıntı

Bu arada tüfeğimiz ruhsatlıydı, bir yanlış anlaşılma olmasın.Smile)

Alıntı

Yorum ve güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

Resimdeki tüfeğimin dipçiğinden ayrılmış halidir, yani resim görüldüğü gibidir eksiği yok. Smile Bugün tüfeğimi söküp tanımaya çalıştım, sökülüp takması ve çalışma prensibi tamamen AK 47 gibi olmuş ve tespit ettiğim en önemli detay tamamen metal olmasıydı. Kısmet olursa yakında atış videolarıyla paylaşımda bulunacağım..

Alıntı

Dağlıoğlu f.d. 63 tüfeğimle yapmış olduğum atış videolarım

Alıntı

Siz firma sahibi veya yetkilisi misiniz?

Alıntı

Pazarlamada sanırım. Takip ettiğim başka forumlardada aynı paylaşımları yapıyor kendisi. Youtube kanalında sadece bu tüfeğin videoları var. Buarada videolar tost makinası ile falan çekilmiş olmalı hemde günümüzde ortalama olarak herkesin cebinde 8 ila 20 megapiksellik telefonlar varken.
Firma sahibi hala saiga ve vepr fotoğrafları paylaşıyor facebook sayfasında hatta en son kushnapup saiga bulpup kit fotoğrafı paylaşıp dağlıoğlu 2016 diye ilave etmiş komik...

Alıntı

(10-10-2015, 07:43 AM)1905sss demiş ki: Siz firma sahibi veya yetkilisi misiniz?

ben tüfeği satın almış bir kullanıcıyım ve evet tüfeği tanıtmak adına youtubede kanal açtım nedenini sorarsanız tüfekten ziyadesiyle memnun kaldım ayrıca bu tüfekle tanışmadan önce hayalim olan saiga tüfeğini sahiplenme arzusu türkiyeye gelen fakat videolarını izlediğimiz saigalarla uzaktan yakından alakası olmayan türkiye şartlarına göre imal edilmiş olan tüfeklerle suya düştü fiyatı konusuna hiç girmeyeceğim fakat bu tüfeği ülkemize kazandırma gayreti içerisinde olan yetkilileride tebrik ederek emeklerinin karşılığını almalarınıda gönülden isterim.

Alıntı

(10-10-2015, 08:51 AM)JoTuN demiş ki: Pazarlamada sanırım. Takip ettiğim başka forumlardada aynı paylaşımları yapıyor kendisi. Youtube kanalında sadece bu tüfeğin videoları var. Buarada videolar tost makinası ile falan çekilmiş olmalı hemde günümüzde ortalama olarak herkesin cebinde 8 ila 20 megapiksellik telefonlar varken.
Firma sahibi hala saiga ve vepr fotoğrafları paylaşıyor facebook sayfasında hatta en son kushnapup saiga bulpup kit fotoğrafı paylaşıp dağlıoğlu 2016 diye ilave etmiş komik...

videoları çektiğim kamera full hd özellikli bir kameraydı sanırım dağlık ortamdaki puslu hava ve benim acemiliğimin sonucu olabilir firma sahibinin yaptığı paylaşım konusuna karışamam ama 2016 da herkesin evinde adeta bir yerli kaleşnikof olabileceğini yaptığım takip ve görüşmeler neticesinde söyleyebilirim Wink ayrıca izmirde olan tüfeği yakından görmek ve benimle tanışmak isteyen arkadaşlarlada görüşmek isterim son olarak kullandığım dağlıoğlu tüfeğinde en küçük parçada dahi polimer bulunmamaktadır tamamen full çelik metalden üretilmiş

Alıntı

Türkiye büyük yazılır.Ayrıca bir foruma üye olurken kurallar okunur ve uyulur.

Selametle.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi