Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AK-47 Kaleşnikov görünümlü 12 cal. av tüfeği...
Vakti zamanında MKEK yarı otomatik 9x19 mm Colt AR 15 ithal etmişti...

Alıntı

(17-08-2015, 05:16 PM)Yakup27 demiş ki: Herkese selamlar. Dikkatimi çekti bu arkadaş Facebook sayfasında 9mm çapında ar15 tüfek ve benzeri silahlar bulunuyor, bunları bulundurmak yasal mı?
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/h...78f08cf059

Bahsi geçen silahlar verdiğiniz linkte görünmüyor.
Fatih Bey forumu takip ediyor demek ki. Smile

Alıntı

Umarım takip ediyordur . Takip ediyorsa bu tüfeğin 3000 TL gibi rakamlara satmanın hayal olduğunu da anlamıştır .

Alıntı

Birkaç hafta önce aradığımızda 4000 TL demişlerdi..

Alıntı

Muhtemelen şirket sahibinin ergen oğlu kafasına göre internet sayfası yapmıştır. Babası ayarı verince, fabrika ayarlarına dönmüştür. Ayrıca AK görünümlü tüfek yapıp satmak için yanlış yer seçmiş, daha aşağı fiyata, bol mermi, el bombası promosyonlu, bir 9mm lik de ayağınız alışşın diye ikram edecek satıcıların olduğu yerde dükkan açmış, ağır rekabet altında satış yapacak gibi.

Alıntı

Bu tüfeği nedense sevmedim. Şarjörünün fazla uzun oluşu,genel görünüşü, kalibrenin böyle bir tüfekte 36 yerine 12 olması ve fiyatı, cazip gelmedi bana. Ayrıca son kullanıcı tarafından test edilmeli diye düşünüyorum.

Alıntı

Wink 
Bence bu tüfeğin satması için bence 36 cal olmalı safir gibi 1 e 1 olmalı ve fiyatıda onun gibi olmalı.

Alıntı

Video çekmişler sanırım satışa da başlanmış.

Alıntı

Herkese selamlar.

Bahsi geçen Dağlıoğlu tüfeğini aldım ve kullanıyorum, emeği geçenlere teşekkür ederim.

Bu da tüfeğimin son halidir;

[Resim: 9565LQ.jpg]

Alıntı

Mehmet bey,

Fotoğrafta tüfeğin dipçiği çıkmamış, Smile onu da ekleyebilir misiniz?

Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi