Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kılınç 2000 Mega 5 yıl 4000 atım değerlendirme
Teşekkürler sn. Baybars dediğiniz gibi Sarsılmaz la uzaktan yakından bir alakam yok, ben kamu görevlisiyim ama şu var yerli üreticilerde çelik silahlarda işçilik ve malzeme kalitesini beğendiğim bir firma hepsi bu. Silahım 6. yılı devirecek ve bu zamana kadar beni üzmedi sadece bu sene kurslar,senelik istihkak ve kadro atışlarıyla beraber 800 e yakın atım gördü dediğiniz gibi bazı devrelerim de ise aynı silahın berbat durumda olanları da var bana göre bu durum biraz da silahın gerek görev esnasında gerek sivil taşımada iyi muhafaza edilmesi ve bakımlarının düzgün yapılmasıyla da alakalı bir durum icra yayını değiştirmedim yayı yumuşak ilk verildiğinde de öyleydi ilerleyen zamanlarda değiştirmeyi düşünüyorum saygılar.

Alıntı

Sayın kanunadamı5506 , sevgili meslekdaşım fikirlerimiz ve tercihlerimiz yakın . Benim tabancam da 9 yılı devirdi ,ilk seri üretim olanlardan . Ben hata yaparak krom kaplama yapmıştım . İki dönem hariç tüm yıllık istihkaklarımı kullandım ,ayrıca kadro atışları ve kurs atışları olmak üzere yaklaşık 2500 atım yapmışımdır. Bugüne kadar tutukluk yapmadı sanırım belki bir kez hatırlamıyorum.
Belki güleceksiniz ama bu tabancayla peşpeşe atışlarda isabet oranı çok yüksek , bunu çekmiş olduğum videolarla da ispatlayabilirim.
Yaklaşık 8-10 metre mesafeden gayet güzel grupman alıyorum.
Sevgili meslekdaşım hayalinde cz chekmate veya tanfoglio komp. modelleri olduğunu sezinliyorum. Benim de gönlümde olan silahlar, fakat elde edilmesi zor ve maddi külfeti olan makineler.
Bunun yerine bir k 12 alıp kabze kapakları değiştirilip şarjör tüneli eklenerek , kompansatörü sökülüp aynı diş oranıyla 3 veya 4 portlu kompansatör yaptırılarak çok şık bir atış tabancası elde edilebilir. Ayrıca gövde üzerine senin istediğin delikler de açılabilir, red dot montajı için. Karşılıklı fikir teatisi için ömer arbağ facebook ismi ile irtibatlaşabiliriz. Saygılarımla.

Alıntı

Tesekkurler sn. omerarbag gorev yogunlugundan dolayi forumu bu aralar fazla takip edemiyorum yorumunuzu yeni gordum dediginiz gibi en begendigim silahlardan biri Tanfoglio limited ama piyasada bulunamiyor yurt disi permi hakki ile bile amerikada yok belki cok detayli sorusturmak lazim Sarsilmazin k12 sport modeli fena gozukmuyor Tanfoglio stock 2 ile birebir boyutlarda sanirim, satisa cikmasini bekliyorum incelemek icin, birde gecen Ankara MKE deydim Tisas zig m 1911 paslanmazda hosuma gitti, fikir alisverisinde bulunmaktan memnuniyet duyarim tabanca ve tufek bizim icin bir tutku ve hastaliktir saygilarimla..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi