Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kılınç 2000 Mega 5 yıl 4000 atım değerlendirme
Bu silah beş yılda iki veya üç kez boyanmadı ise sarsılmaz silah yapmayı bıraksın yağ üretsin. Eminim dünya lideri olur Smile Keşke bu tepkileri para karşılığı kalitesini hepinizin bildiği sarsılmazın reklamını yapanada gösterebilseniz.

Alıntı

Sayın Kurban şahsi kininizi kusmak için forum uygun bir mecra mı? Beğenmediğiniz markayı almassınız olur biter. Eleştiriyide tadında bırakmak lazım, zaten üç beş kişiyiz kırmayalım birbirimizi. Herkese hürmetler.

Alıntı

Sayın shooter25 şahsi kin demişsiniz fakat ben Sayın Ortaç'ı inanın tanımam. Uzaktan bile görmedim. Şöyle izah etmeye çalışayım Sayın lupus diyorki ben Mend savunmadanım ve yine aynı Sayın lupus ikinci bir Glock alacağından bahseden bir forum üyesine yerinizde olsam ikinci bir polimer tabanca almam şu modellerede bakın diyor. İnanın gözümde devleşti. Satılmayan tutulmayan modelleri tanıtıp bilinçaltı mesajlar vermiyor. Üstad'lık budur. Klavuzluk budur. Kendisini alkışlıyorum.

Alıntı

Exclamation 
Arkadaslar herkesin yorumuna saygi duyuyorum sarsilmazin reklamini yapsam daha onceki yorumlarimda sarsilmaza ovgu ve methiyeler dizerdim daha onceki yorumlarim cogunlugu canik firmasinin urunleriyle ilgili oldugunu gorursunuz sarsilmazla ilgili sn ortac in k12modeline yorum yaptim ve bircok olumsuzdusuncemi belirttim onun disinda bu yaptgm paylasim sarsilmazla ilgili ikinci degerlendirmedir birileri reklamini yapiyorsun diyecek diye ne tp9 hakkindaki olumlu dusuncelerimi yazmaktan cekinirim nede 5yildir kullandigim ve memnun oldugum mega2000 ile ilgili paylasim yapmaktan cekinirim .

Alıntı

Peki sayın Kurban sayın Ortaç şu veya bu silahı alın diye bir yorum yaptı diyebilirmisiniz şimdiye kadar, bu muhabbetin sonu iyi yerlere varmayacak, lütfen düşünerek konuşalım, bakın bir çoğumuz ki sizin de aynı gözle baktığınıza eminim burayı bir ailesi gibi görüyor, şu ülkede böyle tehlikeli bir hobinin terbiye edilerek öğretildiği ve gerçek manada bilgi birikiminin paylaşıldığı tek yuvadayız, ne kimsenin yalakası nede avukatıyım ama yine haddimi aşarak şunu demek zorundayım herkes bu yuvaya getirdiği ekmek kadar konuşsun.

Saygılarımla

Alıntı

Demek istedigim Türkiye sartlarinda yerli celik bir 9x19 sarsilmazdan alinabilir canik firmasindanda alinabilir yerlibir polimer canik firmasindan alinabilir 1911platformu tisas tan alinabilir ama bi polimeri veya 45ligi sarsilmazdan almam ben hepsi ile atis yaptim her firmanin eksik ve noksanlari var her firmaninda uretimde birazdaha uzmanlastigi alanlar var silahla ilgili paylasimi bu duygularla yaptim ama bi sarsilmazin musteri temsilcisi olmadgimiz kaldi arkadaslar boyaya takilabilirsiniz gercekten ilginc kilit yataklarinda atmamasi ama daha eski surumlerinde boya atmasi olanlardada yigilma yok yani emniyete verilen bu modelde KİLİT YATAKLARİNDA KRONİK YİGİLMA PROBLEMİ YOK.. anlatmak istedgim bu saygilar sunarim .

Alıntı

Sayın şahin44 muhabbetin sonu iyi yerlere varmayacak derken neyi kast ediyorsunuz açık olun lütfen. Inşallah ben yanlış anlatmışımdır. Forum vasıtası ile tanışmış olduğum insanlarla görüşürken inanın kırk yıllık arkadaşım gibi hissediyorum. Dediğiniz doğru bende bu forumu aile gibi görüyorum. Yaklaşık 25 yıldır silah tamiri ve gravür yapıyorum ama bu forum'da hiç söylemedim. Forum sayesinde para kazanmayı ahlaki bulmadım. Hobi ve sanat gözüyle baktığım bir uğraş benim için. Mesleğimden ve silah merakımdan dolayı yirmi yıldır kullanmadığım silah yok gibi. Bir silahı inceler kendimce çıkarabileceği sorunları bilirim. Fakat bu forum'da gerek teknik gerek tecrübe olarak çok çok üstün üstadlar varken ekmek getirme cürretine girmedim. Ben ekmek yemeye çalışıyorum hatta kırıntısı bile yeter. Siz beni anlamamışsınız ben etik'ten ahlaktan bahsediyorum. Yazılanları sakince lütfen tekrar okuyunuz.

Alıntı

(16-08-2015, 10:57 AM)kanunadamı5506 demiş ki: Demek istedigim Türkiye sartlarinda yerli celik bir 9x19 sarsilmazdan alinabilir canik firmasindanda alinabilir yerlibir polimer canik firmasindan alinabilir 1911platformu tisas tan alinabilir ama bi polimeri veya 45ligi sarsilmazdan almam ben hepsi ile atis yaptim her firmanin eksik ve noksanlari var her firmaninda uretimde birazdaha uzmanlastigi alanlar var silahla ilgili paylasimi bu duygularla yaptim ama bi sarsilmazin musteri temsilcisi olmadgimiz kaldi arkadaslar boyaya takilabilirsiniz gercekten ilginc kilit yataklarinda atmamasi ama daha eski surumlerinde boya atmasi olanlardada yigilma yok yani emniyete verilen bu modelde KİLİT YATAKLARİNDA KRONİK YİGİLMA PROBLEMİ YOK.. anlatmak istedgim bu saygilar sunarim .

Sn. kanunadamı 5506,

Size bazıları oldukça nazikçe, ben ise biraz daha sert bir üslupla uyarı yapıyoruz. Yukarıda büyük harfle yazdığınız ifade bağırma anlamına gelir ki ne siz ne de bir başkası bana bağıramaz. Alçak gönüllü oldukça siz beni yanlış anlıyorsunuz herhalde. Bu zamana kadar sorunlarını gidermek için çaba sarf ettiğim Sarsılmaz tabanca sayısı çok az değil. Bir tabancanın kilit yataklarına gelene kadar tabancanın kaç mermi attığına delalet eden pek çok noktası vardır. Bu forumda benim şahsen tanıdığım onlarca kişi tabancaya sadece bakarak bunu bilir. Bir tabancanın 4000 atım yaptığını iddia edecekseniz ve o tabancada kovan dip tablası iğne deliği etrafında iz yapmamış olacak. Size kibarca son uyarımı yapayım. Bir daha da cevap yazmayacağım. Bu tabancanın 4000 atım yaptığı konusunda ısrarcı olmak işi bilenlere hakaret etmektir. Cin olmadan şeytan çarpmaya kalkmayın.

Alıntı

(16-08-2015, 02:14 PM)Kurban demiş ki: Ben ekmek yemeye çalışıyorum hatta kırıntısı bile yeter. Siz beni anlamamışsınız ben etik'ten ahlaktan bahsediyorum. Yazılanları sakince lütfen tekrar okuyunuz.

+1

Sn.Kurban'ın söylediği gibi, forumda paylaşılanların kırıntıları bile bende silahlar ve silah kültürü konusunda çok büyük bir fark yaratmıştır. İnsanlar ağır, haksız, hakaretvari ve art niyetli olmadıkça her türlü eleştiriyi yapabilmelidir. Sn.Ortaç -tanımasam da- sevdiğim ve takip ettiğim bir üstadım. Paylaşımları insanda büyük fark ve farkındalık yaratıyor. Elbette her insan gibi Sn.Ortaç'da hatalı ifadeler kullanabiliyor veya düşündüğü şeyi eksik ifade edebiliyor. Bu çok normal olmalı. Arkasında bir art niyet aramak da zorlama bir durum oluşturabilir. Buna karşılık sn.ortac'ı daha iyi anlayabilmek adına, eleştiren/sorgulayan sayın üyeleri de tukaka ilan etmemek gerekli diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Tartışma farklı yönlere çekilmeden tekrar ifade edeyim, kimseyi zan altında bırakmak gibi bir gayem yok. Ancak bu silah benim elime geçse 300 civarı (aşırı iyimser bir tahmin ile 400 de diyebilirim) atım yaptığını açık bir şekilde düşünür ve bunu ifade ederdim. Ancak sarsılmaz bu silahı (bu model değil sadece bu tabanca için) ile cz bhp hk gibi markaları geride bırakacak malzeme, işçilik, boya kalitesini bulabilmiş midir şans eseri de olsa.. İşte o konuda yorum yapmıyorum, yapmayı da düşünmüyorum.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi