Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atmaca53 ile orijinal OnDörtlü Browning HP' nin parçaları birbirine uyar mı?
Teşekkürler sayın lupus.
Birde aklıma takılan Bhp ile Atmaca 53 bütün aksamları aynı mısır Bhp ye uygulanan işlemler aynen Atmaca 53 ede uygulanır mı ?
Saygılarımla.

Alıntı

İlk nesil Atmaca53'lerde orijinal Browning parçaları ile uyum sorunu vardı. Bir sonraki nesil orijinal modele çok daha yakın bir kopya olarak üretildi, fabrika herşeyi ile, tüm parça ve toleransları ile birebir aynı olduğunu iddia ediyordu, ancak görme ve deneme şansım olmadığı için bir sonraki nesil Atmaca53' lerin parça uyum durumunu bilemiyorum.

Saygılar.

Alıntı

Yanlış anımsamıyorsam atmaca 53 ün sürgüsü daha ince olduğu için bhp alt gövdesine uymuyordu. Daha doğrusu girmiyordu, diğer parçalara bakmadım. Ama eski mi yeni nesil mi idi atmaca inanın bilmiyorum.

Alıntı

ASİLSAN'ın ürettiği ilk nesil Atmaca53'lerle yeni nesil Atmaca53'lerin arasında dağlar kadar fark var.
Abinizin silahı kaç model? Veya bir fotoğraf daha çok yardımcı olabilir.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın cos 30

Kalite olarak sizce hangi atmacalar daha kaliteli acaba?

Alıntı

(04-08-2015, 02:23 PM)victorinox demiş ki: Sayın cos 30

Kalite olarak sizce hangi atmacalar daha kaliteli acaba?

Sn. victor inox,

Normalde revizyon yapılan ürünlerde iyileştirme de yapılır fakat yurdumuz üreticilerinin mantığını çözemediğim ayrıca eskisi ve yenisini beraber elime almadığım, alsamda böyle bir karşılaştırma yapabilecek tecrübe sahibi olmadığımı düşündüğüm için fikir beyan edemiyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi