Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
McMillan, .338 Lapua Magnum!
Sn.Harun' un bir yılı bulan emekleri sayesinde McMillan .338 Lapua Magnum sonunda elimize sorunsuz olarak ulaştı. Hem şahsım adına, hem getirilmesine aracılık ettiğim arkadaş adına tekrar kendisine teşekkür ederim.

Tüfek Ankara' dan Muharrem arkadaşımıza aittir. Tüfeği beklemekte olduğumuz süreçte böyle bir tüfeği kullanabilmek adına tüm ekipmanı da belirleyip teker teker getirttik. Tüfeği 30 MOA açılı ayak takılı olarak istedik, dürbün montajını da kendim yaptım, tüfek şu an kullanıma hazır.

Rastgele..

Schmidt Bender PM 12-50x56 P4 F dürbün
Badger dürbün ringleri
Hensoldt Spotter60 20-60x72
Manfrotto tripod
Kestrel 4500NV Horus ballistic rüzgar ölçer
Magneto Speed V3 ballistic hız ölçer
Nightforce COS açı ölçer

[Resim: d20o97.jpg]

[Resim: 5k24jD.jpg]

[Resim: AqgEjz.jpg]

[Resim: 4k8DNp.jpg]

[Resim: ylRmk9.jpg]

Alıntı

Sahibine hayırlı olsun. MKEK 338 Lapua ithalatı yapıyor mu? Yapmıyorsa fişek temini nasıl olacak, bilgi verirseniz sevinirim.

Alıntı

Hayırlı olsun, keyifle kullanınız.
Fotoğrafların birinde, masada McMillan ile yanyana duran esmer Blaser mi ?
Kıyısından köşesinden yivlilere ilgisi olan biri olarak, neden .338 lapua seçtiğinizi öğrenebilir miyim? Lütfen yanlış anlamayınız, merakımdan soruyorum.
Saygılar.

Alıntı

Sayın estaş ve Muharrem Bey'e güzel atışlar dileyelim. Umarım beklediğinize değer.

Sayın Polemik,
MKEK 338 LM ithalatı yapmaya başladı. Ancak gelen fişekler atıcıları tatmin edecek şekilde müsabaka tipi fişek değil. Sadece mühimmatsız kalmazsınız. Buna da şükür diyelim.

Alıntı

Güle güle kullanın. Çok güzel görünüyor.

Alıntı

Güle güle kullanın.

(Bu arada masa üstündeki Lamy'ler de benim ilgimi çekti.Smile)

Alıntı

(02-08-2015, 10:20 PM)estaş demiş ki: [Resim: ylRmk9.jpg]

Sn. estaş,

Hayırlı, mübarek olsun. Güle güle kullanın İnşâ'Allah... Bende duvardaki yazıya takıldım. Tercümesini biliyorsanız yazar mısınız?

Saygılarımla...

Alıntı

Bravo, güle güle kullanın mükemmel ötesi bir ELR atış tüfeği olmuş, her atıcının hayalindeki setup.

Diyecek hiç birşey yok, illa çene yoracaksak, sadece Badger'ları high değilde medium veya low alırdım diyebilirdim ama A5 e sahipsiniz zaten.

İyi atışlar dilerim.

Alıntı

Her kula nasip olmayacak müthiş bir proje olmuş. Güzel günlerde kullanmanızı diliyorum.

Alıntı

(03-08-2015, 10:35 AM)Kirac Ata demiş ki: Sn. estaş,

Hayırlı, mübarek olsun. Güle güle kullanın İnşâ'Allah... Bende duvardaki yazıya takıldım. Tercümesini biliyorsanız yazar mısınız?

Saygılarımla...

''Tanrı Türk'ü korusun''.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi