Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armadillo
#1
Shy 
ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan kendini bilmez insanlardan bir tanesi, bu güzelim hayvanı geçtiğimiz günlerde sırf "izinsiz olarak arka bahçesine girdi" diye öldürmeye çalıştı. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardı: dermal kemikten oluşmuş o zırh, bir tabanca mermisini geri sektirebilecek kadar serttir. Olan da tam buydu.
Adamın altıpatlarından çıkan 3 mermiden, en az 1 tanesi zırhtan geri sekip olduğu gibi avcıya döndü. Mermi, adamın çenesine saplandı.
Ne yazık ki, teknolojimiz sayesinde kurtarılabilen adam, şu anda iyileşme sürecinde.
Hayvanın ölüsüne ya da dirisine ulaşılamadığı için ne olduğu bilinmiyor.
[Resim: CLSHYv6WgAQLYX1.jpg]
Haberin kaynağı [url]www.reuters.com[/url]
Alıntı: Texas man shoots armadillo, gets hit in face by bullet ricochet
DALLAS | BY LISA MARIA GARZA

An East Texas man was wounded after he fired a gun at an armadillo in his yard and the bullet ricocheted back to hit him in his face, the county sheriff said on Friday.

Cass County Sheriff Larry Rowe said the man, who was not identified, went outside his home in Marietta, southwest of Texarkana, at around 3 a.m. on Thursday morning. He spotted the armadillo on his property and opened fire.

"His wife was in the house. He went outside and took his .38 revolver and shot three times at the armadillo," Rowe said.

The animal's hard shell deflected at least one of three bullets, which then struck the man's jaw, he said.

The man was airlifted to a nearby hospital, where his jaw was wired shut, according to Rowe.

The status of the animal is unknown.

"We didn't find the armadillo," the sheriff said.

 

#2
Çokta sağlam gibi durmuyor sayın Asc o adam yanlışlıkla taşa fala ateş etmiş olabilir Smile Bu haber hayvan için iyi olmadı artık üstünde bütün kalibreler denenir.
 

#3
Dünyaya hiçbir faydası olmayan, hatta aldığı soluk israf olan bir takım insan müsveddeleri sayesinde zavallı hayvanlara bu videodaki zulüm yapılıyor.
 

#4
Buralarda bir kaçak avcı var. Av korumaya köylü kendisini şikayet etmiş. Yürüyen ne görürse ateş ediyor. Kirpiyi bile vuruyor demişler. Bu videoyu izleyince gözümün önüne o adam geldi. Yavşağın yüzündeki gülümseme ise sinir bozucu.
 

#5
Keşke zırhı çok sert olsaydı da , sekip beynine saplansaydı pisliğin
 

#6
Videodaki elinde silah olan herifle ilgili... Angry 

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi