Colt 1911A1 için makul fiyat nedir?
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt 1911A1 için makul fiyat nedir?
Ocak 2016 dan mı bahsediyorsunuz?

Alıntı

Bir de aşağıdaki sitede ilgi silahlar var, ama bu firma direkt sivillere silah satışı yapma yetkisine sahip mi, ben ülkemizde sadece mke tarafından sivillere silah satıldığını biliyordum. Konu ile ilgili üstadlarımızdan yardım bekliyorum.("birleşikltd.com")

Alıntı

(15-11-2015, 02:03 PM)pasa_7676 demiş ki: Ocak 2016 dan mı bahsediyorsunuz?
Evet

Alıntı

(15-11-2015, 02:09 PM)pasa_7676 demiş ki: Bir de aşağıdaki sitede ilgi silahlar var, ama bu firma direkt sivillere silah satışı yapma yetkisine sahip mi, ben ülkemizde sadece mke tarafından sivillere silah satıldığını biliyordum. Konu ile ilgili üstadlarımızdan yardım bekliyorum.("birleşikltd.com")
Bahasettiğiniz firma Sig Sauer Türkiye Temsilcisi. Kendisi ithal ettiği silahları MKEK'e teslim etmekte, satışı MKEK yapmaktadır.

Alıntı

Sn.Kenem cevabımız için teşekkürler, sanırım şu an mke'de bu silahtan yok değil mi ( en azından ithal silah sitesinde mevcut değil) Pazartesi günü anılan firma ile birebir temas kuracağım, bakalım hayırlısı.

Alıntı

Malesef, bildiğim kadarı ile MKEK'de şu an sadece bir çeşit Sig Sauer satışta. Diğer modellerin Ocak 2016'da satışa çıkacağını, Sn.Mirgun'un firmadan aldığı bilgi ile öğrenmiş olduk.

Firma ile direkt irtibat kurarak, hangi modellerin hangi tarihte satışta olabileceği bilgisini alabilirsiniz sanırım.

Alıntı

Kurt nüks etti bir kere, daha hayretmeyiz. Sn Lupus'un da yazılı fikrinide aldık, bir beygire o paraları vermek gerçekten de pek akıl karı değil. Çok yakın sürede bir sig 1911 sahibiyim inşallah.

Alıntı

Ocakta şu silah mı gelecek?

[Resim: 1911-45-S-STGT-LARGE_zps6ejq3pb6.jpg]

Alıntı

Birçok silah sever gibi aynı dertten ben de muzdaribim Sn.pasa_7676. Bir 1911 sahibi olmayı arzulamaktayım lakin piyasada bahsi geçen rakamları ödemek hiç de hoş değil.

Taşıma için alım belgem elimde beklemekteyim ben de.

Alıntı

(15-11-2015, 03:27 PM)dr.kara demiş ki: Ocakta şu silah mı gelecek?

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=13069

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi