Colt 1911A1 için makul fiyat nedir?
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt 1911A1 için makul fiyat nedir?
Öncelikle tüm forum üyelerinin Kadir gecesi, mübarek olsun.

Gerçekten orjinal olduğuna inandığım, Colt 1911 A1 için ödenebilecek maximum rakam ne olabilir. Bunu, forumda gerçek anlamda (ilgi) silaha vakıf olan üyelerimizden duymak beni çok sevindirecektir.(Silahın atım adedi hakkında net bir bilgiye sahip değilim, ancak silahın kesinlikle orjinal boyası olduğundan, herhangi bir işlem görmediğinden kesinlikle eminim)

Alıntı

Konu yanlış bölüme açılmış. Alım ilanlarına açılması gerekiyordu.

4500USD'den fazla vermeyin bence.

Alıntı

Başlık taşınmış. Teşekkürler Sn. lupus.

Alıntı

Sayın pasa_7676

Üstadlardan önce yazdığım için kusura bakmayınız. Benim sitelerde gördüğüm bugüne kadarki en düşük fiyat 6500 USD oldu. Colt 1911 ve sair diğer modelleri permi ile getirilebildiğinden, 3500-4000 USD sadece permi parası peşinen üzerine konmakta; bunun üzerine sıfır bir colt içinde 800-1500 USD alım parası derseniz 6000 USD den başlayan fiyatlar ile karşılaşmaya şaşırmamak lazım. Kaptırmatör, satıcı, permi sahibi kim olursa olsun az çok bir piyasa oluştuğundan 6000 USD her halükarda iyi bir rakam gibi duruyor. Aşağısına bulunan atım adedi az ve üstadların sadece fotoğraflarından bile size bilgi verip alınır diyecekleri ikinci el bir 1911 modeli her türlü alınabilir...
8000 USD civarına ve altına sıfır bir Colt Gold Cup nacizane benim fikrime göre yine alınabilir.
10.000 USD verilebilecek bence maksimum rakam bunun üzerine çıkmak çok akıllıca bir hareket değil sadece bir an önce alayım keyfime bakayım, para benim Colt benim demek olur...

Yardımcı olabildim mi bilemiyorum, nacizane benim görüşlerim bunlar.

Saygılarımla

Alıntı

Sn.derinoz, görüşleriniz için teşekkür ederim. Ancak silaha istenen rakam, 8,000 usd'nin biraz üstünde. Bu konuda Sn.Lupus bey'in fikrini almak isterim.

Alıntı

Lupus Üstad daha iyisini bilir ama o silaha 8000 küsür dolar vereceğinize gidip bir p220 alın derim. 5000 dolarınızda cebinizde kalsınSmile) Saygılar.

Alıntı

Sn.pasa_7676,

Emin olun sizden daha az bir 1911 sever değilim. Ama hiçbir 1911' e halihazırda piyasada istenen fiyatları ödemem. Hele MKEK oldukça " custom " özelliği olan, işçilik ve malzemesi de Coltlardan çok daha iyi olan SIG 1911' leri 4100 USD' den satarken, sırf üzerinde bir beygir var diye bir 1911'e bunun bir kuruş üzerinde para vermem.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Lupus değerli cevabınız için çok teşekkür ederim. Ancak, ahir ömrümde hep bir colt alma hevesim oldu, bu gidişle bu hevesimiz sanırım hep kursağımızda kalacak.Bu hevesi sizin de dediğiniz gibi bir sig 1911 ile marine edip, sindireceğiz.

Alıntı

Sanırım mke'de hali hazırda sig 1911 satışta yok. Site şayet güncel ise tabi.

Alıntı

(21-10-2015, 10:21 AM)Mirgun demiş ki: Sosyal Tesis' e gelecek silah listesine ilişkin bir başlıktaki bilgileri okurken bazı modeller ilgimi çekti. Bunlardan birisi SIG Sauer 1911 Stainless ve diğeri de SIG Sauer Süper Target.

Anlaşılan bu silahlar ocak ayında satışa sunulacak.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi