Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli - Yivli Av Tüfeği ...
Tüfek var evet cismi ortada ama sesi sedası yok. MKE de satılsaydı haberimiz olurdu muhakkak. Demek ki yeni tasarım. Dikkatimi çeken tek şey se geriye doğru eyimli bolt kolu acaba ne için bu şekilde dizayn edilmiş...

Alıntı

Bolt kolu dışında herşeyi güzel görünüyor. Daha değişik ve siyah renkte bir boltu olsa daha güzel olurdu bana göre... Umarım kısa zamanda satışa çıkar...

Acaba fuara katılan arkadaşlar tüfekler hakkında detaylı bilgi aldımı? Ne zaman satışa çıkar fiyatı ne olur vs. bilgisi olan var mı?

Alıntı

Smile o tüfeğin Türkiye satılabileceğini bilmeyen..makina kimyanın yivli tüfek sattığını bile bilmeyen..memurla fuarda ne konuşulur Smile

Alıntı

Standdaki zat bilmiyorsa bile yönetim bu tüfeği nerede satacağını ne için ürettiğini biliyordur heralde... Yarı otomatikler yasak diye satılmıyor ama bunları satarlar büyük ihtimal.. Henüz yabancı sitelerde de görmedim bu tüfeği, heralde şimdiye kadar yerli veya yabancı kimseye satılmadı.

Alıntı

Standakiler makina kimyanın yivli tüfek sattığını bilmiyodu bee...Olurmu diyo adam sivil vatandaşa yivli verilirimi...Smile....

Alıntı

Daha komiği var...O tüfeği satamazsınız dedim..Satarız dediler Müdür beyle iddalaşdık....Satamadılar...Smile
Yapanla-yasaklıyanın..devletin kendinden haberi yok...(y.oto yivli)...Smile

Alıntı

Birtek g-3 ün değil mp 5 in de değişik tipte yarı otomayik av tüfeği modellerini yapmışlar ama nafile malesef bizler alamıyoruz...

Alıntı

Adı av tüfeği. 308 olmasına rağmen 4kg ve hazne 3
Dünya nerede bunlar nerede...

Alıntı

bezoaribex demiş ki:Adı av tüfeği. 308 olmasına rağmen 4kg ve hazne 3
Dünya nerede bunlar nerede...

Sn Bezoaribex, adamlar zaten çok rahat, istedikleri fiyatada satarlar insanlarda almak zorunda kalır, bu da ülkemiz gerçekleri, malesef...

o yüzden ağırlık çap, kapasite vs hiç sorun olmaz onlar için...

Alıntı

Haklısınız. 4-5 bin dolardan alır millet.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi