Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith & Wesson Resimleri
nurikilligil demiş ki:
ekeke demiş ki:Vallahi ağam,

Kızmaca darılmaca yok....Big Grin
Ben maalesef "az bulunur bir tür olan bu gergedan modellerini", Big Grin Big Grin Big Grin hiç beğenmiyorum...
Kanımca "özellikle de hacmen büyük" silahlar zarif olmalı; model 29 gibi....Smile

Sevgiler

Sn ekeke bu lüferverler özelinde konuşuyorum daha bir insan kalibresiye donatılmış olsa modern rovelver anlamında çok da kaba durmazdı, en azından 357 kalibrede top ve namlu daha ince olurdu ve bence hiç de fena olmayan bir tasarım olabilirdi, laylon kabze bile modern tasarımda eleştirimi almazdı..

Ha ağamızın per. center çıkışlı diğer gergedanlarına ise sözüm yok, onları 22 lr da yapsan kurtaramazsın..hehe..

29 konusunda ise aynı duyguları paylaşıyoruz fakat geçen sorduğum 3lünün en solundaki 3 iinçlik 29 değildi gibi geliyor, çünkü namlu altı destek tüneli namlu ile tam boy eşit..686 tarzı sanki ama o da değil tabi..

valla arkadaşlar bu konuda sizlere katılamıyorum malesef eğer küçük zarif ve beni korusun yeter diyorsanız alın bir 7.65 işinizi fazlasıyla görür, hem hafif, hem tepmesi ve sesi az hemde taşıması kolay, küçük kalibre olsa bile bir revolver size fazla taşıma kapasitesi vermez, ve farkındaysanız revolverlerin genelde tutulanların en düşük kalibresi .38 kalibre ki bu bile bir 9 mm den daha hızlı ve etkili bir mermi. elbette daha düşük kalibreler var ama bunlar atış vs için...

doalyısıyla revolver olacaksa büyük ve güçlü olmalı, 2.5" altı yediyüz gramlık bir .44 revolverle atış yapmanın zorluğunu siz tahmin edin...

bence bir revolverin en küçük kalibresi .357 olmalı, .50 kalibre birçok kişiye fazla gelebilir ama .357 veya .44 kalibre ve en az 4" olmalı...
atış için .22 kalibreye bişey demem ama taşınacaksa ve keyif alınacaksa gerçek bir revolver olmalı...

Alıntı

bir revolver en az böyle olmalı...

[Resim: python-4-right-full-hi.jpg]

Alıntı

[Resim: python-4-right-flat-hi.jpg]

Alıntı

istediğiniz kadar kaba büyük bilmemne diyin "oofff offf" dediğinizi duyuyorum....

Alıntı

[Resim: sw617-left-flat-hi.jpg]

Alıntı

[Resim: sw500-4-nill-right-flat-hi.jpg]

Alıntı

[Resim: sw500-4-left-full-hi.jpg]

Alıntı

[Resim: sw500-4-nill-right-full-himmm.jpg]

Alıntı

Sn Ağam,

"Nills kabzeli-Lunde resimleri" yollayarak, mızıkçılık yapıyorsunuz ama..Big Grin
Kim, onun hangi resmine baksa off offff..der...Big Grin Big Grin Big Grin

Sevgiler

Alıntı

[Resim: SW627-5PC.jpg]

Sn Ağam,
Gel 50 cal. yi boşver, kardeşini dinle...Big Grin Big Grin Big Grin
Bak sana bu gider bence...357/8 shot...hem "çok abartı yok" hem 8 shot...daha ne..Big Grin Big Grin Big Grin

Sevgiler

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi