Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith & Wesson Resimleri
ceycey demiş ki:En çok beğendiğim S.W.resmi:
[Resim: sw1911vc9.jpg]

Sn Ceycey bu resim ve model gerçekten çok güzel birde bu silahın arkadan görünüşü vardı ben bulamadım sizde varsa eklermisiniz...

Alıntı

Egecaddesi demiş ki:Hepsini seviyorum Big Grin
Balık sırtı desenli olan 1911 e hasta oluyorum yahu Smile
Gerçi Bütün 1911 leri güzel.

sanırım dediğiniz model 945...
evet gerçekten harika görünüyor...

Alıntı

ekeke demiş ki:Vallahi ağam,

Kızmaca darılmaca yok....Big Grin
Ben maalesef "az bulunur bir tür olan bu gergedan modellerini", Big Grin Big Grin Big Grin hiç beğenmiyorum...
Kanımca "özellikle de hacmen büyük" silahlar zarif olmalı; model 29 gibi....Smile

Sevgiler

kedi ciğere yetişmemiş....Big Grin

Sn Ekeke nasıl olsa buralara gelmez bu modeller diye rahat rahat böyle konuşuyorsunuz, bende birzamanlar öyle yapıyordum ama artık açığa vuruyorum, sizde üçgün sonra itiraf edeceksiniz...Big Grin

Alıntı

melihaga demiş ki:

Ben maalesef "az bulunur bir tür olan bu gergedan modellerini", Big Grin Big Grin Big Grin hiç beğenmiyorum...
Kanımca "özellikle de hacmen büyük" silahlar zarif olmalı; model 29 gibi....Smile

Sevgiler

kedi ciğere yetişmemiş....Big Grin

Sn Ekeke nasıl olsa buralara gelmez bu modeller diye rahat rahat böyle konuşuyorsunuz, bende birzamanlar öyle yapıyordum ama artık açığa vuruyorum, sizde üçgün sonra itiraf edeceksiniz...

Sn Ağam,

Benim gönlüm son zamanlarda "öyle bir güzele" meyletti ki, "o zerafet, o güzellik, o işve o naz..Big Grin Big Grin Big Grin" bir HP de, bir de ""onda"" var.

Önce "Belçika kraliçesini" alayım, sonra da o "Amerikan prensesini" alacağım...

Ondan sonra da beni ancak "talim keser, başka silah filan kesmez..Big Grin"

Sevgiler

Alıntı

Hadi bakalım, inşallah tez zamanda aşkınıza kavuşursunuz Sn Ekeke...

Alıntı

Derhal Sn.Melihağa.işte SW 1911.
[URL=http://imageshack.us][Resim: 200711071018141911leftxw8.jpg]

Alıntı

Sn Ceycey çok teşekkür ederim ama ben silahın arka profilden görünüşünü kastetmiştim, yani silahın arka kısmı, o varsa eklerseniz sevinirim...

Alıntı

Buyrun,
[Resim: 1911_back.jpeg]

Alıntı

melihaga demiş ki:
Altunhan demiş ki:silaha bakin..varmi bana yan bakan diyor resmen..

[Resim: 39947796rf1.jpg]

[Resim: 42411068ko8.jpg]

[Resim: 11136366mv9.jpg]

arkadaşlar kusura bakmayın ama ben sizden bir adım öndeyim, ben bişeyi beğeniyorum herkes garipsiyo sonradan yavaş yavaş beğenmeye başlıyorsunuz...Big Grin

Sevgiler

Sn ekeke bu lüferverler özelinde konuşuyorum daha bir insan kalibresiye donatılmış olsa modern rovelver anlamında çok da kaba durmazdı, en azından 357 kalibrede top ve namlu daha ince olurdu ve bence hiç de fena olmayan bir tasarım olabilirdi, laylon kabze bile modern tasarımda eleştirimi almazdı..

Ha ağamızın per. center çıkışlı diğer gergedanlarına ise sözüm yok, onları 22 lr da yapsan kurtaramazsın..hehe..

29 konusunda ise aynı duyguları paylaşıyoruz fakat geçen sorduğum 3lünün en solundaki 3 iinçlik 29 değildi gibi geliyor, çünkü namlu altı destek tüneli namlu ile tam boy eşit..686 tarzı sanki ama o da değil tabi..

Alıntı

ilksurfer demiş ki:Buyrun,
[Resim: 1911_back.jpeg]

Sn İlksurfer teşekkür ederim istediğim resim buydu ama gerçekten harika görünüyor...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi