Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GLOCK AKSESUAR
Merhaba Sn. Forum Centilmenleri,

G19 silahımı düşürmemden dolayı yamulmuş olan gez ve arpacığı için Sn. Lupus ile görüşmüş,kendisinden haber beklemekteydim ki,Sn. Harun'un mesajı can simidi gibi imdadıma yetişti.Hemen tac87 sitesinden çelik gez ve arpacık setini sipariş edip,MEND Savunma'ya bırakmalarını rica ettim.Seti aparat olmadan montaj yapamayacağım için yine üstadı rahatsız ederek bugün için randevu aldım.Günübirlik bir seyahat yaparak üstadın yanına geldim.Sağolsun kendisi rahatsız olması ve işlerine rağmen beni misafir ederek,sohbetle beraber yeni seti silahıma taktı.Sn. Lupus'u ziyarete gelen bir arkadaşımızın sahip olduğu müthiş tetik çekişi olan .357 Sig bir G31'i de inceleme şansına sahip oldum.Döner dönmez silahımın yeni görüntüsünü siz değerli silahseverler ile paylaşmak istedim.İncelik ve nezaket göstererek silahıma montaj yapan Sn. Lupus'a,ikramlarını esirgemeyen MEND Savunma çalışanlarına ve özellikle tanışma fırsatım olmamasına rağmen bizzat seti MEND Savunma'ya getiren Sn.Harun'a bir kez daha forum nezdinde teşekkür etmek istiyorum.

[Resim: 1_zps2uyquujq.jpg]

[Resim: 2_zpsokvyogo5.jpg]

Fotoğrafları apar topar çektim,hatamız varsa affola...

Saygılarımla

Alıntı

Glock sahibi arkadaşlara bilgi aktarmak istiyorum:

Malum olduğu üzere, memleketin içinde bulunduğu durum ve üstüne OHAL uygulamaları nedeniyle Avrupa ülkeleri Türkiye'ye silah ve aksamları ile ilgili ihraç müsadesi vermemektedir. Buna paralel olarak Glock şarjörleri için de ihraç müsadesi alınamadı. Şu an Türkiye'deki hemen hemen tüm Glock şarjör ve gez-arpacık stoku bizde bulunmakta ve gün geçtikçe stoklarımız erimekte. G31, G42 ve G43 şarjörleri tükendi. G21, G26, G33 kritik seviyede. Sonuçta, stok yenilemesi siyasi koşullarla ilgilidir ve tarih tamamen belirsizdir. 

İhtiyacı olan forum üyelerine duyurumdur.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
underrated, serdar_mutlu, Karacula, Kara45, madenci08
Glock 19 için carcür varmıdır ?

Alıntı

(02-11-2016, 03:57 PM)asuspc demiş ki: Glock 19 için carcür var mıdır ?

Var. 
Satışların alışıldık seyri ile devam etmesi durumunda 2 ay kadar sonra biter.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpago
Bu yasaklamaların sonunda inşAllah birşeyler çıkmaz.Ben Lupsu üstadın zamanında tavsiyesi ile şarjör edinmeye başlamıştım.Her ne kadar yeter olsada 1-2 adet daha edinmekte fayda var.

Alıntı

Amerika'dan taze Glock şarjörlerimiz gelmiştir.

http://www.tac87.com/SARJORLER,LA_154-2....bels=154-2

Özellikle G19 şarjörü bekleyenler için bol miktarda ithal edildi.
(İthalatçı: MEND Savunma)

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
m16a2, nineteeneleven, Karacula, mtaner55, turion64, ismicey

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi