Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEUPOLD
#1
Leupold silah ve el dürbünleri ile base ve bağlamaları bugün itibariyle envantere girmiştir.

http://www.leupold.com

Bildiğiniz üzere Leupold orta-üst sınıf dürbünler üretir. Dürbünlerin çoğunluğu ABD üretimidir. Kanada ve Japon üretimi bazı ürünlerin yanı sıra, ucuz modeller Çin ve Filipinler üretimidir. Ben ucuz uzak doğu menşeili modellerin ithalinden mümkün olduğunca kaçınıyorum.

http://www.tac87.com/LEUPOLD,LA_162-3.html#labels=162-3


Şöyle bir göz atarsak:

Leupold'un en tanınmış serisi olam Mark-4 modeli F1 (FFP) dürbünler 3.5-10x40 mm ve 8.5-25x50 mm olarak envanterde:

[Resim: FB0YDN.png]Tamamen yivsiz tüfekler için optimize edilmiş ve sağlamlaştırılmış, nispeten hesaplı UltraSlam serisi 3-9x40mm dürbün var:

[Resim: Ohq1yz.png]Hesaplı el dürbünlerinin yanında, HD dürbünler de var. Bu örnek, BX-3 Mojave Pro Guide HD 10x42 mm.

[Resim: guL2wN.jpg]Ama bence en önemli optiklerden biri Taktik Prizmatik dürbün. Bu aslında dürbün formatında, sağlamlığında ve özelliklerinde yapılmış bir RedDot. Hem dürbünün, hem reddot'un özelliklerini taşıyor. Pil olmasa da cama işlenmiş artıkıl sayesinde işlevselliğini sürdürüyor. Tüm yüksek kalite reddot'lar ayarında fiyata sahip 625 USD + KDV.

http://www.tac87.com/PRIZMATIK-TAKTIK-DU...R-915.html


[Resim: IYyJ8z.png]Tüm Leupold ürünleri, ABD üretici sitesinde ilan edilen fiyat + KDV ile satılacaktır.


(Henüz dürbün ayak, base ve aksesuarların satış sitesine girişi yapılıp satışa sunulmadı. Yakında hazırlanmış olur.)


Envanterde olmayan her türlü ürünü, bize ulaşıp sipariş edebilirsiniz. Sipariş partilerimiz içinde, her hangi bir ek fiyat yansıtılmadan tedarik edilecektir.

harun@ctm.com.tr
0(532) 06 TAC 87 / 06 822 87
 
Alıntı

#2
Harun Bey hayırlı olsun. Leupold kelimesine karşı Kongo'da işlenen insanlık suçlarının sebebi Belçika Kralı II. Leupold'tan dolayı müthiş bir antipatim vardı, bu bugün biraz olsun kırılmış oldu. Sitesine ve ürünlerine kısaca bir göz gezdirdim, başarılı ürünler. Amazon'da da 4 ve 5 yıldız almış bir çoğu. Tüm silah severlere hayırlı olmasını dilerim.
 
Alıntı

#3
H bey mrb.Siparişleriniz de spotting scopesler de olacak mı hangi modelleri olacak hayırlı satışlar.
 
Alıntı

#4
Mk-4 Spotting Scope ısmarladık ama stokta yoktu, gelmedi. Bir sonraki partiye gelir. Farklı bir model satın almak isterseniz sipariş edebiliriz.
 
Alıntı

#5
merhaba,

Leupold'un yeni ürünlerini satışa sunduk:

İlk ürün, min reddot/refleks nişangah olan Deltapoint Pro. Daha ünceki Deltapoint modellerindeki bazı sıkıntılar nedeniyle Pro modeli üretildi. İddialı bir ürün. Özellikle tabanca üzeri uygulamaları (Glock MOS gibi) ve dürbün üzeri reddot olarak kullanılmak üzere üretilmiş bir nişangah. Çok küçük, hafif, birçok özelliği var. Otomatik kapanıyor, hareket hissettiğinde otomatik açılıyor. Işık şiddeti ayarı var. En önemli özelliklerinden biri, (adını da oradan alıyor) 7 MOA'lık üçgen nişan noktası yaratıyor. Üçgen sevmeyenlere alışılmış 2.5 MOA nokta yaratan modeli de var.

[Resim: LOa9wR.png]


Fiyatı yüksek, en üst sınıf ürünlerden biri. Sadece Deltapoint'i almak yetmiyor, bağlantı ayaklarını da kullanacağız silaha göre seçmeli ve ayrıca satın almalısınız.

http://www.tac87.com/DELTAPOINT-PRO-MINI...-1593.html


Picatinny/Weaver kızak için adaptör:

http://www.tac87.com/DELTAPOINT-PRO-OPTI...-1604.html

Tabancalar için ayrı ayrı adaptörler var. Şu an elimizde Glock, F92, CZ75, P226, 1911 ve HK P2000 adaptörleri mevcut. Firma daha fazla model tabanca için adaptör üretmeye devam ediyor.

http://www.tac87.com/DELTAPOINT-PRO-ICIN...-1596.html
 
Alıntı

#6
Bence yılın en ilginç tasarımlarından biri ise Leupold D-EVO ve LCO birleşimi. Kısaca bu ürün 6x offset bir dürbün ile bir reddot olan LCO (Leupold Carbine Optic) kombinasyonu. Aynı kızak üzerine öne LCO arkaya D-EVO yerleştiriliyor. LCO üzerinden 1x reddot yakın mesafe hedefleri görüntüsü alınırken, gözünüzü hafifçe aşağıya kaydırdığınızda 6x dürbün görüntüsünü alıp daha uzak mesafedeki hedeflere angaje olabiliyorsunuz.


D-EVO gerçekten farklı tasarım bir dürbün. Reddot ile aynı hatta durabilsin diye görüntüyü yandan alıyor ve görüntü prizmalarda "Z" şeklinde yol alıp görüş hattınıza getiriliyor.

[Resim: Y2ByFH.png]


LCO ise klasik tipte ancak yüksek kalitede bir reddot:

[Resim: fvL4tV.png]


Nişan hattından görünen manzara bu şekilde. Üstte LCO, altta ise D-EVO göz merceği görüntüsü:

[Resim: LkzPaf.png]


Bu ikilinin toplam fiyatı üst sınıf bir dürbün fiyatında. Şu an için 1 set getirttik.

http://www.tac87.com/D-EVO-6x-DURBUN-VE-...-1605.html


Oldukça küçük ve hafif bir kombinasyon. Tasarım olarak çok güzel, fiyat olarak yüksek, daha çok askeri anlamda işlevselliği var. Video tanıtımını sitesinden görebilirsiniz:

https://www.leupold.com/tactical/scopes/d-evo/ 
Alıntı

#7
Alttaki videoyu seyrettikten D-Evo ve LCO combinasyonuna hayran kalmıştım.

 
Alıntı

#8
Sayın Harun,

Glock mount Ankara mağazanızda halihazırda mevcut mudur?

Mevcut ise Cumartesi günü alınmak üzere 1 adet ayırırsanız çok sevinirim.

Saygılarımla.
 
Alıntı

#9
Mağaza ürünler mevcuttur. Size ayırtırım bir tane.
 
Alıntı

#10
Hesaplı bir Laser Mesafe Ölçer arayanlar için Leupold'un bu ürünü uygun bir seçim. Diğer bazı LRF'lerde gördüğüm yüksek azami menzile karşın bilindik objeleri düşük menzilde ölçme durumu yok bu cihazda. Örneğin ışık yansıtan bir hedefi 770 m'de ölçerken, ağaç için yaklaşık 700 m, geyik için yaklaşık 600m veriyor. Bazı diğer LRF'ler azami 1.200-1.500 m gibi değerler verirken, yukarıdaki objelerde ölçüm mesafelerini RX850'den de düşük veriyor. Orta menzil atıcılarına tavsiye ederim.


[Resim: UyPYiZ.jpg]


http://www.tac87.com/RX850i-TBR-DNA-LASE...-1606.html

 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
kararsız
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi