Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Browning Kabze
Selam dostlar,
Browning silver chrome tabancam için pharmacy marka orjinal kabze nereden bulabilirim?
Ya da silver chrome a yakışak önerilerinizi bekliyorum.Saygılarımla.
Engin

Alıntı

Ben yarın sorayım, plastik olan seti mi istiyorsunuz?

Saygılarımla

Alıntı

Sayın turkmenoglu,
Mevcut orjinal üstündekilerden arıyorum, benim ki yırtıldıda onun için aynısı orijanili olsun istedim.Tabi siz ustalarımız boşver üstündekini şunu al daha iyi derseniz baş üstüne.Saygılarımla.
Engin
[Resim: 20150622_000325_zpsgcxwbx3e.jpg]

Alıntı

Şimdi fark ettim klavyenin azizliği sanırım Pachmayr olacaktı,iyi geceler...

Alıntı

Nill Griffe düşünürseniz elimde fazla bir çift var. Kullanmayı da düşünmüyorum. Nill kabzeler biraz pahalı, ben 180 euro ya almıştım. 150 Euro gibi bir bedel size çok gelmezse verebilirim. Saygılar.

Alıntı

Sayın derinoz,
Eğer mümkünse resimlerini mail yada whatsupp tan yollarsanız sevinirim.
engin@kaynartrading.com
0532 595 62 52

Alıntı

Mesaj attım whatsupp tan. Kabze işi tam bir keyif işi. Mesajlarınızdan BHP Silver Chrom'u ne kadar sevdiğinizi anlıyorum. Farklı kabzeler ile çok daha farklı görünüyor... İncelik ve tasarımın bu kadar eski olup hala nasıl emsalleri arasında albenisinin geçilememiş olması çok enteresan. Yüzyılı geçmiş bir dizayn mekanik olarak özellikle tam dağıtmaya çalışıldığında eksikliklerini gösteriyor olsa da, zerafeti tartışılmaz...

Alıntı

Sn Ekaynar, Estağfirullah bence de en iyi kabzelerden biri bu. Ön tarafında parmak izli olanı bulabiliriz dilediğinizde. Ama nil iyi bir fırsat.

Saygılarımla

Alıntı

Biraz motivasyon verelim, Smile , Karl Nill kabza takımı ile BHP;

[Resim: b577PY.jpg]

Alıntı

Safkan siyah modellerde durduğu kadar güzel durmasa da krom kaplı BHP' lerde de fena durmuyor;

[Resim: g5MMBL.jpg]

[Resim: 1yOOXD.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi