Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İLK TOPLU TABANCAM; 686-4, 2,5'!
Sonunda fotoğraf eklemeyi öğrenmiş bulunmaktayım. Bu nedenle birkaç ay önce aldığım ve çok sevdiğim Smith Wesson 686-4 2,5' model tabancamın fotoğraflarını eklemek istedim.

Tabancamla birkaç kez atış yaptım. Özellikle 38 kalibre mermilerle yaptığım atışlar oldukça isabetliydi. (Bu tabi bana göre. 20 m den hedef kağıdını neresinden vurursam vurayım isabetli kabul ediyorum.Smile )

Bu tabancayı almamda, Sayın Lupus üstadın yorumları çok etkili olmuştu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Saygı ve selamlar.

İşte fotoğrafları:

[Resim: DSC_0307_11_zpstqxydxmh.jpg]
[Resim: DSC_0314_11_zpswjyq5e5d.jpg]
[Resim: DSC_0310_11_zpsi7ck91sg.jpg]
[Resim: DSC_0309_11_zpsc3a1swhx.jpg][Resim: DSC_0319_11_zpsmfjw36ib.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
alpsaral, TTD, bolge, suat, TheNightHawk
Sayın Kara iyi günlerde kullanın. Aynısını 1997-98 yıllarında kullanmıştım. Kulaklıksız atışlarda iki dakika geçici sağırlık ve kulak çınlaması yapar (357 magnum'la). Bir çok silahım oldu içlerinde devir yaptığıma üzüldüğüm ve unutamadığım tek silahtır. Atış sonrası top temizliği usandırmıştı. Şimdiki akıl olsaydı asla devir etmezdim. Kıymetini bilin. Sevgi ve saygılar.

Alıntı

Sayın Kurban, çok teşekkürler.

Alıntı

Sayın dr.kara hayırlı olsun. Horozu orjinal midir? Renk farklılığı var gibi geldi cahilliğime verin.

Alıntı

Sn. dr.kara, her zaman aklımın bir köşesinde olan ve "kısmet olursa bir gün mutlaka" dediğim bir silaha sahip olmuşsunuz. Güzel günlerde kullanın.

Alıntı

Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın... Şuan yurt dışındayım eylülde dönecem kısmet olursa. Permi hakkım var s.w 500 alsam mı diye düşünüyorum çok anladığımdan değil sadece hoşuma gittiği için.Forumda yeni olduğum için başlık açamıyorum. Üye arkadaşlar ne tavsiye ederler.Benim önceliğim satmak değil ama olurda günün birinde satmak zorunda kalırsam da uygun fiyata ve kolayca satabileceğim bişey olsun diyorum.

Alıntı

SW lerde paslanmaz çelik olmayan tetik ve horozlarda böyle renk farklılıkları olur, gayet normaldir.

Alıntı

(15-06-2015, 11:31 AM)heisenberg demiş ki: Sayın dr.kara hayırlı olsun. Horozu orjinal midir? Renk farklılığı var gibi geldi cahilliğime verin.

Sayın heisenberg, sayın Türkmenoğlu sorunuzu benden önce yanıtlamış, dediği gibi renk farklılığı kullanılan çelikten kaynaklanıyor. Parçaları orjinal.
Selamlar...

Alıntı

(15-06-2015, 12:14 PM)krm21 demiş ki: Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın... Şuan yurt dışındayım eylülde dönecem kısmet olursa. Permi hakkım var s.w 500 alsam mı diye düşünüyorum çok anladığımdan değil sadece hoşuma gittiği için.Forumda yeni olduğum için başlık açamıyorum. Üye arkadaşlar ne tavsiye ederler.Benim önceliğim satmak değil ama olurda günün birinde satmak zorunda kalırsam da uygun fiyata ve kolayca satabileceğim bişey olsun diyorum.

Sayın krm21, yerinizde olsam permi hakkımı toplu tabancadan yana kullanmazdım, sig sauer x5 veya x6 tercih ederdim.
Selam ve saygılar...

Alıntı

A.s Dr.Kara silah konusunda çok bilgim yok ne alsam ne almasam bilemedim. amacım satmak değil ama olurda satmak zorunda kalırsam sıkıntı çekmeyeceğim çok bulunmayan ve piyasası olan bir silah olsun istiyorum .Üyelerden yardım isteyeyim dedim ama başlık açamıyorum yeni üye olduğum için siz bi başlık açabilir misiniz ? Gelen tavsiyeleri değerlendirip daha net bi karar verebilirim sanırım..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi