Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GLOCK 17 GEN4 KESİT MODELİ VE ÇALIŞMA PRENSİBİ.
Yine bir ilk, iki efsaneyi bir arada bulmak kolay iş değil.

Buyurun efendim;

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, suat, Mr.Wayne
2013 Haziran'ından beri fırsat buldukça Glock ile ilgili yabancı kaynakları araştırıyorum.

Bu videoda, birincisi drop safety ile ilgili bildiğim yanlışın doğrusunu ve ikincisi namlunun sürgüye kilitlendiği andaki temas noktalarını öğrendim. Öğrenmenin sonu yok.

Hem anlatan, hem de yayınlayan her iki Üstadımın emeğine sağlık. İyi ki varsınız.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Shepherd
Selamlar sayın Ortaç,

Bu güzel ansiklopedik bilgileri bizlere sunduğunuz için teşekkürler. Burada bir teşekkür de sayın Üstad Lupus'a. Glock hakkında bilmemiz gereken ne varsa burada özetlemiş. Hem sayın Ortaç'ın Hem sayın Lupus üstadın emeklerine sağlık. İyi günler. İyi çalışmalar

Alıntı

Sn. Ortaç'a ve Sn. Lupus'a verdikleri bilgilerden ve bizi aydınlatmalarından ötürü teşekkürlerimi sunarım.
Emeğinize sağlık.İyi forumlar.

Alıntı

Sn. Ortaç Üstad, Lupus Üstad ile bizi tekrar buluşturduğunuz için tekrar teşekkürler.

Alıntı

Memleketimizde, anlatılan konulara Engin Bey den başka bu derece vakıf insan sayısı herhalde iki elin parmaklarını geçmez.Çok teşekkürler.

Alıntı

Sayın üstatlar! Emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.

Alıntı

Forumla tanıştığımdan beri merak ettiğim sayın Lupus üstadı görmek bugüne nasipmiş demekki. Kendisini görmediğimiz, bilmediğimiz halde gönlümüzde sevgisi oluşmuş, saygıya layık, hürmete değer biri olarak kalbimizdeki yerini almıştır. Ayrıca sayın Osman Ortaç üstadım, sizinde üzerimizdeki emekleriniz azımsanamayacak kadar fazladır. Emekleriniz için teşekkür eder saygılarımı sunarım...

Alıntı

Sayın Lupus Üstadımızı sizlerle daha çok paylaşabilmek adına bazı projelerim var. Henüz kendisi bile bilmiyor. Smile

Alıntı

Sayın ORTAÇ,

Elinize, ayağınıza sağlık. Bugüne kadar kendisini görmemiştim, sayenizde Sayın Lupus'u da görmüş oldum. Makinaya ilişkin kısıtlı malumatımı da bilgili birinin sunumuyla artırmış oldum. Başta konsantre olamadım, bir defa izledikten sonra görüntüyü başa alıp ikinci defa izlemem gerekti. Sebebi de nedense diksiyona kulağımın hemen intibak edememesi idi. Sanırım kaydı açtığımda şöyle bir sesle karşılaşmayı bekliyordum  Smile : 

Saygılarımla 
karaca

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi