Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Glock ? G17 & G19
(06-06-2015, 11:10 AM)zaferS demiş ki: Sivil ve gizli taşınacaksa bence G19 idealdir. Üniforma üzerinde ve açık olarak taşınacaksa bence G17 de olabilir G19 da.

Saygılarımla...

Evet ben de G19'un benim için uygun olacağına karar verdim. Sabredip satışa çıkmalarını beklemek lazım.

Alıntı

mrb aranıza yenı katıldım.uyelıgım hala askıda galiba. yrd olabılırsenız sevınırım.

Alıntı

Merhaba Sn.wildwest

Sanirim rastgele bir basliga, ustunkoru bir mesaj yazdiniz. Kendiniz acisindan sikintili bir durum olusturuyorsunuz, dikkatli olmalisiniz.

FORUM KURALLARI
...
13) Mümkün olduğunca imla kurallarına dikkat edilerek yazı yazılır.

(18-10-2015, 10:51 PM)wildwest demiş ki: mrb aranıza yenı katıldım.uyelıgım hala askıda galiba. yrd olabılırsenız sevınırım.

Alıntı

Sn. mesuttunga, yanlış olan her şeyi belirtip, hataların telafisini bulmak zorunda olduğumuz için, Sn. lupus'un bir mesajını aynen yazıyorum.

Saygılarımla.

Bugün '' Acaba sadece benim cep telefonumda mı Türkçe harf ve karakterler var?...'' diye merak ettim...Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan cep telefonlarının klavye ve tuşlarını tek tek kontrol ettim...Meğer sadece benim cep telefonumda Türkçe karakterler yokmuş...Meğer millet bir tuşa bir saniye daha fazla basmaya üşendiği için Türkçe karakterleri göremiyormuş...

Bir tuşa, bir saniye daha fazla basmaya üşenen umursamaz, özensiz, saygısız kişilere bir kez daha hatırlatmak istiyorum;

Hiç kimsenin saniyeleri sizin saniyelerinizden daha değersiz değildir!..

Alıntı

Sn. cos30

Turkceme cok bagli ve hassas biri olmama ragmen, isim ve guvenlik geregi yurtdisindan aldigim bir MacBook kullanmaktayim ve klavyemde Turkce karakterler malesef mevcut degil.

(19-10-2015, 06:26 PM)cos30 demiş ki: Sn. mesuttunga, yanlış olan her şeyi belirtip, hataların telafisini bulmak zorunda olduğumuz için, Sn. lupus'un bir mesajını aynen yazıyorum.

Saygılarımla.

Bugün '' Acaba sadece benim cep telefonumda mı Türkçe harf ve karakterler var?...'' diye merak ettim...Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan cep telefonlarının klavye ve tuşlarını tek tek kontrol ettim...Meğer sadece benim cep telefonumda Türkçe karakterler yokmuş...Meğer millet bir tuşa bir saniye daha fazla basmaya üşendiği için Türkçe karakterleri göremiyormuş...

Bir tuşa, bir saniye daha fazla basmaya üşenen umursamaz, özensiz, saygısız kişilere bir kez daha hatırlatmak istiyorum;

Hiç kimsenin saniyeleri sizin saniyelerinizden daha değersiz değildir!..

Alıntı

Resmi kurum ve kuruluşlarla veya iş yaptığınız kişi ve şirketlerle yaptığınız yazışmalarda da Türkçe karakter kullanmıyor musunuz Sn.mesuttunga? Eğer öyleyse ve hiçbir sorunla karşılaşmıyorsanız bu millet gerçekten dilini kaybetmiş, memleket bitmiş demektir.

Alıntı

MacBook da dahil Türkçe karakter desteği tüm bilgisayarlarda mevcut.

Saygılarımla.

Alıntı

(20-10-2015, 10:46 AM)lupus demiş ki: Resmi kurum ve kuruluşlarla veya iş yaptığınız kişi ve şirketlerle yaptığınız yazışmalarda da Türkçe karakter kullanmıyor musunuz Sn.mesuttunga? Eğer öyleyse ve hiçbir sorunla karşılaşmıyorsanız bu millet gerçekten dilini kaybetmiş, memleket bitmiş demektir.
Uzgunum ama kullan(a)miyorum Sn.lupus.

Forumunuz icin kabul edilemez bir sorun ise, yazmayi sonlandirabilirim.

Alıntı

Eğer silah Appendix (AIWB) taşınacaksa , gizleme, oturma ve eğilme konforu açısından ben şahsen Glock19 tercih ederdim.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi