Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIG Sauer P320
(10-02-2017, 09:51 AM)lupus demiş ki: P320 Carry modelini MKEK ithal etti, ki P 320' nin sadece bu modelini ithal etti ve sattı...

Evet sayın lupus şarjör kapasitesi 15+1 olan modeli carry.benim takıldığım konu sadece alt kısımda seri no olmayışıydı ama mke ithal ettiyse sorun yok olarak algıladım.teşekkür ederim

Alıntı

Sayın Üyeler,

Ulaşma imkanı bulduğum tabancayı acemi bir silah sever olarak incelemeye çalıştım.

Her ne kadar silahın 99 cm namlu boyuna sahip olduğunu söylemiş olsam da en azından görsel bir tatmin verebilmişimdir umarım Smile

Saygılarımla

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
shelby, lupus, batuhanvurall, Yasin06, demirci57, heisenberg, Keyeast, Zemre10, insom, ilbay, ugurucar57, mercator, demasoni, Simurg, Karakoc
P 320 kutusundan çıkan yedek parçalar yurt dışında seri numaralı tek parça olan şase / gövde, subkompakt sürgü / namlu / kabza takımı ile kombine edildiğinde, kısalan namlu salınım mesafelerine uyum için konulmaktadır. Çünkü standart irca yayı takımı ve sürgü durdurma manivelası, subkompakt sürgü takımına uyumlu değildir.

Saygılar.

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
batuhanvurall, kuzeybuzulu, eraonk, Fruktoz23, Gravis_Pro, heisenberg, Mr.Falcon, demirci57, Rubikon, FireStorm, Sakin, Simurg, fbalun, tekoglu, alone61
Amerigada yaşayan bir tanıdığın eltisinin kuzeninin amcasının torunu ona demiş bende buradan sorayım o zaman;
Amerigada satılan Glücklerin kutusunda resimdekiler çıkıyürmüş.. Sizin glücklerde çıkıyürmu bunlar diye sordular.. Dedim yoh öyle şeyler bizde.. Dedilerki sıkıştırın o zaman bu glüklerin tüyünü teleğini ayıklayanları..
Nerde bizdeki glüklerin kutu içeriği cevap verin Tongue
[Resim: 5085ebf086a4f2a3fe9b2f49282b8478.jpg]

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
lupus, asuspc, batuhanvurall, fbalun, tekoglu, Dr.Oz
Bu çanta ve içeriği Amerikonya'da 500 dolares civarında bir fiyattan satılan kara tavukların orjinal aksesuarları değil. Big Grin Big Grin Big Grin Kesin bir iş var rekabet hızlı damping yapmışlar. Idea IdeaAyrıca boru anahtarı ile ingiliz anahtarı eksik gibime geldi Smile Smile  
Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lupus

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi