Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIG Sauer P320
#1
Sanırım forumda kullanıcısı yok. Fakat getirdiği bazı yeniliklerden dolayı ya da en azından, SIG Sauer' in ilk sadece iğne ateşlemeli silahı olmasından dolayı hakkında konuşulmayı hak eden bir silah olduğunu düşünüyorum.

Belki iddalı bir yaklaşım ama yabancı forumların bazılarında, sınıfı içerisindeki en isabetli, en kullanışlı silah olduğu söyleniyor. Eğer SIG Sauer firması biraz olsun eski SIG Sauer gibi hareket etmişse bu iddia gerçek olabilir diye düşünüyorum.

Bence en önemli özellikleri, değişik gövde boylarına dönüştürülebilmesi ve basit bir işlemle solak atıcılara da hitap edebilmesi. Ayrıca farklı kalibrelerde kullanılabiliyor (Tabi bizim güzel ülkemiz için pek geçerli bir şey değil.). Yine internet üzerindeki videolarda zor koşullarda da gayet iyi iş çıkarmış gibi görünüyor. Zaten asker ve polis güvenlik güçleri için üretilmiş bir tabanca. Konu ile ilgili bir kaç video ekliyorum. Sayın üyeler görüş bildirirlerse sevinirim.


Saygılarımla...
 
Alıntı

#2
Sn.Pitman bu yıl MKE de satışa sunulan SS modelleri içerinde ilk biten tabancaydı.
 
Alıntı

#3
Sn. OBERON01, bu kadar hızlı satılmasına rağmen hakkında pek fazla geri bildirim yok. Açıkçası benim beğendiğim bir model.
 
Alıntı

#4
Sn. OBERON01,

Çok beğendim. MKE Satış fiyatı ne kadardı hatırlıyor musunuz?

Saygılar.
 
Alıntı

#5
Sn.OBERON01,
Fiyatı 2600 küsur Amerikan doları olarak hatırlıyorum. Hatta Türkiye dağıtıcısının web sayfasında açıklaması vardı. Bulursam buraya eklerim. Kusura bakmayın, Küsuru hatırlamıyorum.Zira 99' da küsur dur.
Saygılarımla .
 
Alıntı

#6
http://www.birlesikltd.com/haberler.html
 
Alıntı

#7
Sn mim,
Kusura bakmayın. Mesajı size hitaben yazmamışım. Hatamı farkettim. Ancak mesajımı düzeltmiyorum.
 
Alıntı

#8
Sn.HZT

Link için teşekkür ederim. Mesajımın yeri bu Konu değil ama bir Sig Sauer kullanıcısı olarak ve hayranı olarak dikkatimi birşey çekti ilgili Firma'nın sayfasında. Sig Sauer'in resmi sloganları mı bilmiyorum, bilen varsa yazsın.

Glock hayalet silah olduğunu mu iddia etti de ordan yola çıkılmış? Ya da Sig Sauer'i tanıtmanın en iyi yolu "mantık"lı ve "fark edilebilir" olması mı?

İlgili Firma'dan daha geçerli bir tanıtım bekliyorum. Saygılarımla

[Resim: ss_zpshjdlcpgw.jpg]
 
Alıntı

#9
Estağfurullah Sn. HZT, teşekkür ediyorum.

Saygılar.
 
Alıntı

#10
Sayın tekoğlu, bence olsa olsa Türkiye temsilcisinin işgüzarlığıdır bu slogan.

 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi