Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TİSAŞ PX9 POLİMER GÖVDELİ TABANCA
Allah nasip ederse, 6-10 Kasım arasında iş nedeniyle Ankara'da olacağım inşallah. Satın alma belgem 31/12/2017 tarihinde dolacak bende tekrar evrak işlemleri ile uğraşmak istemediğimden belgemi kullanmak istiyorum. Aklıma yatan model PX9.

Sebeplerine gelirsek benim için en önemli konu tetik. Sayın Lupus'un ifade ettiği üzere 5 mm'nin altındaki bir reset mesafesi ve 2000 gr civarındaki tetik ağırlığı iştahımı kabartıyor. Ardından kabza yapısı, elimin oturması ve tetik yüzeyine temas bölgesi çok önemli. Makyajlanmış olan tabancayı sadece resimlerinden görebildim fakat inceleyemedim. MKE ziyaretinde herşeyi inceleyip son kararımı vereceğim.

Diğer alternatif Fatih 13 7,65 cal. ancak muhtemel tek tabancaya düşebilme ihtimali nedeniyle kararsızım.

Sayın üstadım, haftaya umarım müsait olursunuz zira hem sizi hem muhabbetinizi özledim. Şiddetle fikir teatisine ihtiyaç duyuyorum Smile

Saygılarımla..

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Emre bozkurt
Açıkçası bende tp9 elite ile px9 arasındayım..forumdaki tüm yazılanları okudum özellikle Lupus üstadın youtubedeki videolarınıda izledim..px9 için soğuk testte başarısızlık yaşandığını okudugum içün şüphelerim var..Özellikle sar9 başlığında yazılan tabancanın mükerrer atrş alması beni sar 9 dan uzaklaştırdı ancak bir forum üyemizin o başlık altında alınacak silahın belli oldugunu yazmasına karşın ben o tavsiyedeki silahı anlaymqdım..
Yarı kurulu silahlarda sıkıntı ılabıleceğini ancak sar9 un glock mekanızmasına sahip oldugunu bu nedenle daha guvnılır oldugunu lakın tam olarak bu sıstemn sağlanamadıgını okuyunca elimde ıkı seçenek kaldı..sizden tavsiyelerinizi bekliyorum..

Alıntı

Beylik silahım olan yavuz 16 compact'tan daha compact ve polimer gövdeli bir tabanca alma düşüncesinde olan biri olarak girsan mc28 sac, tisaş PX9 ve canik tp9 sf elite arasında kararsızlık yaşıyorum.Forumda ilgili başlıklar altında yapılan paylaşımlarda 3 modelin de bazı özellikleri açısından revize edilmesi ile ilgili yazılar mevcut ve buda kararsızlığı iyice içinden çıkılmaz bir duruma sokuyor. 3 silahı da görüp inceleme fırsatı bulan üstadlar, güvenlik+taşıma rahatlığı(ben kasık bölgesinde taşımaya alışkınım)+malzeme kalitesi ve işçilik gibi konular göz önüne alındığında fikir edinme açısından tercih edilmesi gereken modeli belirtirlerse çok memnun olurum. Teşekkürler.

Alıntı

Yazdığım hususlarda bilgi verebilecek birileri hala aranıyor. (elite ve px9 )

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi