Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TİSAŞ PX9 POLİMER GÖVDELİ TABANCA
46. saniyede tenifer sürgü mü diyor? Tisaş 1911 modellerine de uygulasa keşke, tabi 38 Super kalibrede... Rolleyes

Alıntı

Sn.Taşıyıcı07,

Bence güzel bir tercih yapmışsınız. Bende poligonda PX9 ile atış yapma
İmkanı buldum ve çok hoşuma gitti,İşin açıkcası aynı poligonda ZİG14
ile de atış yapma imkanım oldu fakat PX9 çok daha rahat ele oturan bir
Silah olarak düşünüyorum. Bu konu kişiye göre değişebilir. Aynı zamanda tetik hususunda S.A olmasıdan mı kaynaklımı bilemiyorum çok güzel bir tetiğe sahip olduğunu düşünmekteyim. Tabii bu konuda yine
Ustadlar daha iyibilir. Saha kullanımı ile ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız.
Sevinirim.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Sevgili forum üyeleri Tisaş PX9 ile ilgili hazırladığım bu videoyu sizlerle de paylaşmak istedim. İyi seyirler.

Saygılarımla

Alıntı
71 üye teşekkür etti:
Red Kit, toprako, OCEANBORN, S@riyerli, Zemre10, Karagoz, Sabri, PersonalDefence, Murata, ombra, scarface4086, demirci57, Mechul, rainman, celik60, sirflayer, Rangeman, lenduha, heisenberg, defender45acp, ceruh, husrev, guns n roses, nsyuksel, hunter 12, Yasin06, lupus, DoganSW, sem, ŞAHAN BIÇAKÇI, alpi, tirendaz, orpeus, XXAHMETXX, lotus72, ugurucar57, efe1753, serdaraktas, Borz, Tongel, Karakoc, fuat_61, browning 61, wubıh, Cem1964, zarif_, Carbon12, ilbay, 1905sss, matador, madenci08, DaRkNeSs-, jeronimo, Rockatansky, blueokkes, aosenguder, blacksea, Sarıkeçili yörük, batuhanvurall, Theguardian, ismicey, ERDAL, HZT, mlm, Vefasiz, tumtum, çatana, Kıraç Ata, foottwo, ckenarli, SSSalih
Eeee ama siz reset mesafesini kullanmıyorsunuz ki ardışık atışlarınızda, videoda reset mesafesenin atış hızını artırdığınızı söylemenize rağmen Smile Smile
Bir de bu test değil reklam videosu gibi olmuş sanki... Smile

Ama elinize sağlık, ben keyifle izledim. Diğer videoları da merakla bekleyeceğim.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Zemre10, defender45acp, Fruktoz23, Tongel
Güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Fruktoz23
(01-10-2017, 11:28 AM)Fruktoz23 demiş ki: Sevgili forum üyeleri Tisaş PX9 ile ilgili hazırladığım bu videoyu sizlerle de paylaşmak istedim. İyi seyirler.

Sayın Fruktoz23,

İçerik incelemeden çok reklam gibi olsa da, video kalitesine, kurgunuza ve yabancı dil hakimiyetinize, akıcılığına  hayran kaldım.

Başarılarınızın devamını dilerim

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, Tongel
Süper olmuş bence. İçerik, test kavramını tam karşılıyor olmasa da (zaten test de dememişsiniz) kurgu, çekim, İngiliççe harika! Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, Tongel
Sn Fruktoz23,

Değerlendirme videolarınız bir "tık" yukarı gitmiş ve şekil değiştirmiş görünüyor. "Lucky Gunner Ammo" videoları tadında olmuş, devamını dilerim; tebrikler.

Saygılarımla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Sabri, Fruktoz23, Tongel
Tebrikler.
Keyifle izledik.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Fruktoz23
Emeğinize sağlık

Alıntı
1 üye teşekkür etti: