Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TİSAŞ PX9 POLİMER GÖVDELİ TABANCA
Merhabalar
Tisaş px9 ile ilgili herhangi bir gelişme var mıdır?
Lupus üstadım özellikle size sorumu yöneltiyorum zira çoğumuzdan daha içindesiniz konunun.
Siz bilgisini vermeseydiniz EGM ihalesinde neden elendiğini öğrenemeyecektim.
bu silahın işlerliği ile ilgili gelişme var mıdır?
yoksa polimer tercihte hala Canik tp9sf daha iyi midir?

Saygılar..

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
şahin44, musti267, Antiterör
Merhabalar çok değerli forum üyesi üstadlarım;
Geçtiğimiz perşembe günü satın alma belgemin çıkması ile cuma günü MKE'nin yolunu tuttum.
Stoeger almakta karar kılmışken,bir HS 9 hastası olduğum için klonu olan px9 çok hoşuma gitti.
Elime de bir o kadar güzel geldi ve dayanamayıp aldım. İnşallah yüzümü kara çıkarmaz.
Poliganda deneme amaçlı iki şarjör atış yaptım,herhangi bir sorun oluşmadı.Çok yakın zamanda fotoları ve atış yapma fırsatım oldukça, elde ettiğim grupmanları yükleyeceğim.imla ve yazım hatalarım olduysa özür diliyorum saygılar.

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
demirci57, Fruktoz23, heisenberg, defender45acp, browning 61, Gravis_Pro, Antiterör, ismicey, FRD, fbalun, DaRkNeSs-, şahin44, Mr.Wayne, mkorkutm
[Resim: image.jpg]

images https

Alıntı
27 üye teşekkür etti:
heisenberg, sem, ERDAL, PersonalDefence, demirci57, hunter 12, Antiterör, Gravis_Pro, S@riyerli, efe1753, şekerlioğlu, defender45acp, FRD, wubıh, lupus, nutkey, halukyy, 6patlar, mert.ozen, sdt, alpago, Murata, Mr.Wayne, Dmrahmet, hevesliamator, Fruktoz23, browning 61
İşte benim çakma HS 9 fotolar telefondan dolayı kaliteli çıkmadıysa,kusura bakmayın.Mke poligonunda 30 atımdan sonra kutusuna koyup öylece geldim.Değerli üstadlarımın yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ERDAL, Antiterör, mkorkutm
Kızağın üstünde atım yatağı dolu göstergesinin olmaması iyi olmuş.
Güle güle kullanın.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taşıyıcı07, alpago
Teşekkür ederim sayın palcika

Alıntı

İyi günlerde kullanmanızı temenni ederim
Her ne kadar gönlüm tp9 sf elite den yana olsa da 2. sırada bu tabanca ilgimi çekiyor, takip edeceğim paylaşımlarınızı.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
taşıyıcı07

Keşke biraz daha bekleseydiniz Sayın taşıyıcı07, görünüşe bakılırsa firma revizyona gitmiş, standart HS görüntüsünden uzaklaşmış ve tırnağı dışarı almış(ki usta lupus bu konuda kendilerini uyarmıştı zaten), ben bu halini daha çok beğendim, umarım bu filmin sonu iyi biter.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
taşıyıcı07, fbalun, FRD, ERDAL, lupus
Teşekkür ederim sayın şahin44. Aslında stoeger almakta kesin karar kılmışken,açıkcası bir hs9 hastası olduğumdan dolayı, klonu olan bu tabancayı hasbel kader aldım artık. İnşallah filmin sonu iyi biter. Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
şahin44
Şahsi görüşüm çok yakışıklı olmuş. İnşallah kaliteside iyidir. Saygılarımla....

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
scarface4086, şahin44, taşıyıcı07

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi