Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZİG 14 ALACAĞIM
#1
Saygıdeğer Üstadlar Tisaş'ın ZİG 14 marka silahından almak için başvuru yaptım.Bu silah hakkında bilgisi olan ustaların tavsiye ve tenkitlerine ihtiyacım var.
 
Alıntı

#2
Sn.ASUK_2861


http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=12448

Saygılarımla.
 
Alıntı

#3
Sn Asuk,

Tavsiye veya tenkit diye bir ifade garip olmuş. Burada sadece bilenler bildiği kadar, aklı erenler aklı erdiği kadar öneride bulunur.

Zaten almak için başvuru yapmışsınız. Ben şahsen 2,5 ila 3 bin TL arasındaki yerli silahlar yerine o baremde kalitesini ispatlamış ithal silahların alınmasını daha mantıklı buluyorum. Ama personel indirimlerinden yararlanıyor ve yüzde elli indirimle alıyorsanız ve harç ödemiyorsanız neden olmasın. Her halükarda ben de alırdım. Yalnız bu forumda silahı yastık altında bekletmeyen kişileden Sarsılmaz, TİSAŞ, GİRSAN vb firma ürünlerinden övgü ile bahsedeni göremezsiniz. En azından ben henüz şahit olmadım. Yeni ürünlerde çoğu alım hikayesinin fiyasko ile sonuçlanmış olması da ayrı konu.

Saygılarımla

 
Alıntı

#4
Arkadaşlarımız zaten diğer konu başlığında da yazmışlar, aramızda bu tabancayı şahsen alıp, uzun bir süre hatırı sayılır atım adedi ile test eden veya envanterinde bu modeli tutan bir poligonun tabancasının performansını gözlemlemiş bir katılımcı olmadığı için, bu model hakkında görüş belirten birisinin çıkacağını da sanmam...

İyi pazalar.
 
Alıntı

#5
"Randevulu Satış" diyorlar.

https://m.facebook.com/trabzonsilah?refi...&source=48
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi