Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eklenecek Resimlerin Ebatları
Arkadaşlar, mesajlarına resim veya grafik gibi görsel eklentiler yapacaklar, lütfen bunların, 15 inch monitör için, 800 x 600 boyutlarını geçmemesine özen göstersin. Çünkü daha büyük boyutlu resimler, tüm konu sayfasının düzenini bozarak, konudaki yazıların okunmasını zorlaştırmaktadır. Sayfadaki yazıların manüpülasyon yapılmadan rahatça okunabilmesi için, çok elzem olmadıkça, görsel boyutlarınızı yukarıda belirtilen ölçülerde tutmanız rica olunur.

Saygılar.

Alıntı

Sayın
Lupus resim nasıl ekleyebilirim acaba .Eklemeye çalışıyorum ama beceremedim Teşekkürler

Alıntı

Sn BURAKT,

Aşağıdaki mesajda Sn ANT_AD bunu açıklayan bir video eklemiş.

Saygılarımla,

Volkan

(11-05-2012, 02:28 PM)ANT_AD demiş ki: Sn.Forum Üyeleri,
Beğeneceğinizi umarak,saygılarımla...

Alıntı

Teşekkürler sayın waffenliebe

Alıntı

İşinize yaradı ise memnun olurum Sn BURAKT. Halen aklınıza takılan bir husus olur ise yardımcı olmak isterim.

Saygılarımla,

Volkan

Alıntı

Sn.lupus boyut konusunda malesef sürekli beni düzeltmek durumunda bırakıyorum sizi kusuruma bakmayın. Sormak istediğim husus ben yüklemeleri cep telefonundan yapıyorum bunun için ölçü ne olmalı ?

Saygılar.

Alıntı

(11-03-2013, 12:52 AM)OF_LEE demiş ki: Sn.lupus boyut konusunda malesef sürekli beni düzeltmek durumunda bırakıyorum sizi kusuruma bakmayın. Sormak istediğim husus ben yüklemeleri cep telefonundan yapıyorum bunun için ölçü ne olmalı ?

Saygılar.

Photobucket'e yüklerseniz otomatik küçültüyor.

Alıntı

(11-03-2013, 10:25 AM)ecorotti demiş ki:
(11-03-2013, 12:52 AM)OF_LEE demiş ki: Sn.lupus boyut konusunda malesef sürekli beni düzeltmek durumunda bırakıyorum sizi kusuruma bakmayın. Sormak istediğim husus ben yüklemeleri cep telefonundan yapıyorum bunun için ölçü ne olmalı ?

Saygılar.

Photobucket'e yüklerseniz otomatik küçültüyor.

Sn. ecorotti pc iş yerinde var evde yok işyerinden yukleme şansım da pek olmuyor. Telefondan da photobucket'i açmıyor malesef .

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi