Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Tabancam Ruger P89
Photo 
Merhaba arkadaşlar, öncelikle inşallah herkes dilediği silaha kolaylıkla ulaşır diyerek başlıyorum. Yeni aldığım Ruger P89 modelini almanın heyecanını paylaşmaktan keyif duyuyorum. Silahımın resimleri aşağıdadır. Ruger P85 modeli ile ilgili forumda daha önce yazılan konuları pek çok kez okumuştum, bildiğim kadarı ile P89 modeli de P85 ile neredeyse aynı çalışma sistemine sahip yanlızca emniyet konusunda ufak bir geliştirme + sürgü mat krom, alt gövde de daha koyu bir tona sahip renkte, bu değişikliklerde başka P85 ile arasında bildiğim kadarıyla bir fark yok...

[img]www.karadenizavmarket.com/resimler/ruger/sag.jpg[/img]
[img]www.karadenizavmarket.com/resimler/ruger/sol.jpg[/img]

Alıntı

Resimler gözükmüyor .

Alıntı

[Resim: sag.jpg]
[Resim: sol.jpg]

Arkadaşımıza yardımcı olmak için resimlerin görülmesini sağlıyorum.

Ayrıca hayırlı olsun.

Ben TSW 5906 almadan önce tanıdık bir arkadaşın amcasının P89'una talip olmuştum. Sıfır kutusunda uyuyan silahı açgözlü amca anlaşmamızdan sonra 100 lira fazla veren birisine satmıştı. Angry

Saygılar.

Alıntı

(17-04-2015, 07:14 PM)FireStorm demiş ki: Arkadaşımıza yardımcı olmak için resimlerin görülmesini sağlıyorum.

Ayrıca hayırlı olsun.

Sn.Firestorm,

Ben neden yapamadım anlayamadım? Mesajı yazdığımız editördeki resim simgesine tıklayınca link istiyor, oraya linkleri yapıştırdım, sorun olmaması lazım, zira linkleri direk '' browser '' a yapıştırınca resimler görünüyor...

Yine de yardımınız için teşekkürler ve sağ olun.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn.orhancengizk.

Alıntı

Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.İyi günlerde kullanın

Alıntı

Sn.firestorm iyi ki satmamış. Daha iyi bir silahınız olmuş. Boş verin satsa da gözü kalırmış. 96 dan 2008 e kadar 5906 sahibi idim. O yüzden silahı iyi tanırım. Ciddi sayıda atış yapıp hışırını çıkardıktan sonra 3000$ satmıştım. Ama gerçekten güzel silah.
Güle güle kullanın. Bu arada sn. Orhancengizk sizin silahınızda hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın.
Saygılarımla

Alıntı

Sn.harputlu, ayıptır sorması 5906 nın kaç atımda hışırı çıktı.

Alıntı

O zamanlar 2 silahım vardı. Diğeri bulundurma ruhsatlı bir Browningdi. Dolayısı ile elimdeki tek oyuncak bu idi ve inanın her ay abartısız en az 200 -250 arası çalıştırırdım. Varın şimdi siz hesap edin.Smile
Satana kadar da hiç bir parçasını değiştirmedim. Hışırı çıktı derken de yani iyice hırpaladım anlamında söyledim çünkü günahını almayayım sattığım kişi de hala tıkır tıkır çalışıyor.
saygılarımla

Alıntı

(17-04-2015, 06:31 PM)orhancengizk demiş ki: , bu değişikliklerde başka P85 ile arasında bildiğim kadarıyla bir fark yok...

Sn. orhancengizk.

Şarjörü farklı . P85 lerde böyle delikleri olan ortası kanallı şarjörler yok. Aklınızda olsun P85 ve P89 şarjörleri birbirlerine uyumludur.

Göründüğü kadarıyla üzerinde boya ve kaplama yok. Orjinal haliyle muhafaza edilmiş. Bu iyi birşey . MKE 1990 larda Rugerleri getirtti ama polislerin memnun olmadığı duyulunca itibarı çöküverdi.

Hayırlısı olsun.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi