UTX-12 VE UTR-12
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UTX-12 VE UTR-12
(25-11-2017, 10:11 PM)Bertaraf3 demiş ki: Merhaba
Astra silah tan Murat bey sağolsun ricamı kırmadı istediğim gibi tüfeği hiç açılmamış kutudan olmak şartıyla kargoya verdi.  Hatta açılmamış kutunun videosunu bile çekip gönderdi. Gerçekten de müşteri memnuniyeti açısından çok memnun edici bir durum.

Hayırlısı olsun. 
XTR-12 mi?

Alıntı

Sağolun Sn Guns N Cars
Evet Xtr12 siyah

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Guns N' Cars
Merhaba
Xtr12 im bugün geldi kutuyu açtım tüfeği kurmaya başlamadan bir durumla karşılaştım. Tüfeğin dipçik tetik grubunun olduğu üst kısmında gövde de bir oyuk ve göçük vardı. Oldukça canımı sıkan bir durumdu. Küçük bir şey olsa kabul edebilirdim ama ortaya çıkan hadise kabul edilebilecek kadar basit değildi. Gerçekten moralim çok bozuldu. Astra av ile görüştüm. Fotoğrafları gönderdim. Silahı geri göndermemi istediler. Fotoğrafları yüklüyorum.
Sizce bu ürün bu halde nasıl satışa kadar gelebilir? Bu göçüğün sebebi nedir?
[Resim: 20171127_165659.jpg]

image upload

Alıntı

(27-11-2017, 07:03 PM)Bertaraf3 demiş ki: Merhaba
Xtr12 im bugün geldi kutuyu açtım tüfeği kurmaya başlamadan bir durumla karşılaştım. Tüfeğin dipçik tetik grubunun olduğu üst kısmında gövde de bir oyuk ve göçük vardı.  Oldukça canımı sıkan bir durumdu. Küçük bir şey olsa kabul edebilirdim ama ortaya çıkan hadise kabul edilebilecek  kadar basit değildi. Gerçekten moralim çok bozuldu. Astra av ile görüştüm. Fotoğrafları gönderdim.  Silahı geri göndermemi istediler. Fotoğrafları yüklüyorum.
Sizce bu ürün bu halde nasıl satışa kadar gelebilir?  Bu göçüğün sebebi nedir?
[Resim: 20171127_165659.jpg]

image upload

Merhaba. Kutusunda hasar yoksa kargoda olma ihtimali yok gibi. Kapalı kutu istemişsiniz. Büyük ihtimal ile fabrikada gözden kaçmıştır. Moralinizi bozmayın. Yenisi ile değiştireceklerdir. Hayırlı olsun bu arada.

Alıntı

Kutu da hiç bir hasar yoktu, kargo da olması imkansız tüfek sünger koruyucu içinde muhafazalı halde geliyor. Fabrikadan bu halde çıktıysa Allah hepimizin yardımcısı olsun. Umarım benzer şeyleri bir daha yaşamam.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ugr
(27-11-2017, 09:01 PM)Bertaraf3 demiş ki: Kutu da hiç bir hasar yoktu,  kargo da olması imkansız tüfek sünger koruyucu içinde muhafazalı halde geliyor. Fabrikadan bu halde çıktıysa Allah hepimizin yardımcısı olsun. Umarım benzer şeyleri bir daha yaşamam.

Sayın Bertaraf3,

Yerli silah sanayinin kalite kontrol sistemine hoş geldiniz  Angry

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
1905sss, Sabri, Bertaraf3, Ahmet Özalp
konuyu biraz güncelleyelim, xtr 12 nin son upgrade edilmiş halini kullanıp yorum yapacak kimse var mı acaba? Son update ile ilgili hiç yorum göremedim. Çok uzun süredir 2. tüfeğimi almak istiyorum fakat karar veremedim ne alacağıma.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi