Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UTX-12 VE UTR-12
(29-10-2016, 01:40 PM)tirendaz demiş ki: Pişman olursanız sayın üye iade yapacak sanırım, o kadar net konuşmuşlar Angry

Sn Tirendaz

Vallahi Ne dediğinizden birşey anlamadım

kim pişman olursa ve kim iade yapacak ?

Alıntı

(29-10-2016, 03:46 PM)niyazii demiş ki:
(28-10-2016, 06:08 PM)mehmet58 demiş ki:
(28-10-2016, 02:27 PM)niyazii demiş ki: İyi günler,
Bende tüfek için ruhsatımı aldım. Ama henüz hangi tüfeği alacağıma karar veremedim. Sadece poligonda atış yapacağım, av gibi bir niyetim ve isteğim yok. Şarjörlü bir tüfek düşünüyorum ve gönlümden geçen Utaş xtr12 ama bir türlü karar veremiyorum. Fazla zamanım olmadığı için acil yardımlarınızı ve önerilerinizi rica ediyorum.
Saygılarımla

Sn niyazi

Dağlıoğlu fd63 2.750 tl

Utaş XTR 12 2.200 TL

Tyrhoom f12 2.000 tl

Husan Metal FOrce 1.900 TL

hangisini alırsan al pişman olmazsın

Sn Mehmet58

Yukarıdaki silahların hepsini deneme fırsatınız oldu mı acaba?

Alıntı

Sanıyorum bu tüfek hakkında sağlıklı bilgi almak için herhalde 6 ay 1 sene gibi bir süre daha beklememiz gerekiyor.

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
kotucenk
Sanırım Utaş lansman sonrası tüfeklerin model adını değiştirmiş. XTR-12 ve UTS-15 sitesinde mevcut. Konunun adını da değiştirsek mi acaba Smile

XTR-12 benim de takibimde olan bir model. Lakin kullanıcısına rastlayamadım. Şikayetvar sitesinde de irca yayı tamponunu tutan pimin kırık olarak geldiğinden bahsedilmiş. Sn. Dr. Alparslan 'ın XTR-12 incelemesinde de bu pimden bahsedilmişti. Çalışmasına etki edecek bir durum olarak görünmüyor.

Bu arada Utaş internet sitesinde XTR-12 ile ilgili bilgiler kaldırılmış.

Kullanıcısını bulamazsak forumca birleşip 1 adet XTR-12 alıp test mi etsek Smile

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
TULPARR
(03-11-2016, 05:55 PM)Gravis_Pro demiş ki: Sanırım Utaş lansman sonrası tüfeklerin model adını değiştirmiş. XTR-12 ve UTS-15 sitesinde mevcut. Konunun adını da değiştirsek mi acaba Smile

XTR-12 benim de takibimde olan bir model. Lakin kullanıcısına rastlayamadım. Şikayetvar sitesinde de irca yayı tamponunu tutan pimin kırık olarak geldiğinden bahsedilmiş. Sn. Dr. Alparslan 'ın XTR-12 incelemesinde de bu pimden bahsedilmişti. Çalışmasına etki edecek bir durum olarak görünmüyor.

Bu arada Utaş internet sitesinde XTR-12 ile ilgili bilgiler kaldırılmış.

Kullanıcısını bulamazsak forumca birleşip 1 adet XTR-12 alıp test mi etsek Smile

Saygılarımla
Sn.Gravis Pro Facebook'ta bir kullanıcı sayfası var 'utaş xtr 12' adında.Ben de almaya niyetlenmiştim ama bu sayfadaki birkaç olumsuz kullanıcı yorumundan sonra vazgeçtim.Ama sayfada 500 fişek atıp memnunum diyen de var.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Sn. kurtcebe88,

Aynı ürün aynı marka biri sorunsuz biri sorunlu. Her zaman olduğu gibi üretimde klasik atölye kafasına aynen devam. Yerli ateşli silahlarda bu ayrıntıyı hiç akıldan çıkarmamak lazım. Hiç olmazsa bugün Smile

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
kurtcebe88
Dediğinize aynen katılıyorum Sn. Gravis Pro.İşi şansa bırakmamak için ben de Benelli Süpernova Tactical aldım ve çok memnunum.Yüksek meblağlar verip sorun yaşamak istemedim.Forumun genel olarak ithal tavsiyesi de çok etkili oldu.Bu forum sayesinde silahlar konusunda epey bilgileniyor insan(Okumadığım konu kalmadıSmile ).

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, Sabri
Selamun aleyküm;
Arkadaşlar bu form xtr için mi, yoksa diğer tüfekler için mi anlayamadım. kullanan arkadaşlar varsa olumlu veyahut olumsuz yanlarını yazarlarsa sevinirim. xtr 12 almayı düşünen, ilk tüfeği olacak birisi için formun bu formatta gitmesi benim için önemli SAYGILAR...

Alıntı

Sn. Mustafa Erkaya,

Bu form Utaş için ama alıp kullanan olumlu olumsuz yorum yapan birileri olmadığı için boş kalmasın diye yazıyoruz öylesine. Belki siz ilk tüfek olarak XTR-12 alıp deneyimleriniz ve paylaşımınızla bizleri de aydınlatırsınız. Şimdiden hayırlı olsun.

Saygılarımla.

Alıntı

Bu tufeği tekrardan gündememi aldım son zamanda alıp kullanan varmı?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi