UTX-12 VE UTR-12
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UTX-12 VE UTR-12
Bazı fuar resimlerinde gördüğüm ve yakın zamanda piyasaya çıkacağı haberini aldığım UTAŞ firmasının ürettiği şarjörlü av tüfeğinin resimleri. Görüntü olarak diğer şarjörlü av tüfeklerine göre daha hoş görünüyor. Çalışma sistemi olarakta AR çalışma sisteminin aynısı olduğu söyleniyor. Saygılarımla

[Resim: UTAS-XTS12-XTR12-1.jpg?resize=600x]

[Resim: UTAS-XTS12-XTR12-2.jpg?resize=1170x750%3E]

Alıntı

Birinci resim tamam da ikinci resimdeki tüfeğin tasarımı sadece görsellik amaçlı mı? (Özellikle üst kısmı)

Alıntı

model ismi olarak xts-12 ve xtr-12 yazıyor bazı yerlerde ama her yerde aynı resimler. Utaş'ın web sayfasında da bir bilgi yok. Neden kendi web sayfalarında kendi ürünlerini tanıtmak zor gelir anlamıyorum. Şarjörlü yivsiz pazarı iyice kızışacak gibi hadi hayırlısı. Buda konu hakkında bir video.

Alıntı

(15-04-2015, 11:23 AM)ihtiyar demiş ki: Birinci resim tamam da ikinci resimdeki tüfeğin tasarımı sadece görsellik amaçlı mı? (Özellikle üst kısmı)

Sanırım sadece görsellik amaçlı. Bende pek hazzetmedim. Ama 1. resimdeki tüfeğin görüntüsü gerçekten çok güzel. Bir resim daha. Saygılarımla

[Resim: Utas.jpg?resize=1320x660%3E]

Alıntı

İlk resimlerde ikinci resimdeki tüfeğin "şeritli namlu"su biraz abartılmış Big Grin katılıyorum ama diğeri gerçekten çok güzel görünüyor. Üstelik (yanlış biliyor olabilirim) yanılmıyorsam 12 kalibre şarjörlü modelleri içinde ar disiplini klonları içinde gaz pistonu üst kısımda olup kurma kolu arkada olan tek model sanırım bu tüfek.
Şahsen benim çoook hoşuma gitti.

Alıntı

(15-04-2015, 11:40 AM)beyazkurt demiş ki:
(15-04-2015, 11:23 AM)ihtiyar demiş ki: Birinci resim tamam da ikinci resimdeki tüfeğin tasarımı sadece görsellik amaçlı mı? (Özellikle üst kısmı)

Sanırım sadece görsellik amaçlı. Bende pek hazzetmedim. Ama 1. resimdeki tüfeğin görüntüsü gerçekten çok güzel. Bir resim daha. Saygılarımla

[Resim: Utas.jpg?resize=1320x660%3E]

Sahsen bu benimde hosuma gitti Big Grin

Alıntı

Şimdi kendi kendime sormadan edemiyorum "Acaba Utaş 36 kalibre piyasasına da girer mi?" Sonra diyorum ki girerse tadından yenmez Smile

Alıntı

Namlu üstündeki şerit gövdeyi sağlamlaştırmak için abartılmış. Gövdenin iki yanında hem sağda hem solda fişek tahliye kanalı nedeniyle oldukça zayıflamış. Üsten bir nevi asma köprü atmışlar.

Alıntı

Türkiye yapımı mı yoksa Amerikan mı? Av fuarına az kaldı getirirlerse incelerim.

Alıntı

Stocku beğenmemiş olacaklar ki tanıtım videosunda magpul marka kullanmışlar. İkinci resimdeki de aynı.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi