Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda Kıdemlenmek

Bunca zaman zarfında burada gideremediğimiz tek merakımız ve gerçekten merak ettiğimiz şey ise, bu forumun asıl kurulma nedeni olan konulardan başka, bizim gibi silahseverlerin aklına bile gelmeyen şeyleri merak eden ve sorgulayan kişilerin burada gerçekten ne aradığıdır.

Karadeniz Takımı.
[/quote]

Sn. fuat61 şuan itibarı ile konuyu merak edip 221 kişi görüntülemiş,demek ki merak edilen bir konu imiş.. Ayrıca merak istem dışı gelişen bir duygu-durum halidir.. Sizinde yukarıda Merak ettiğinizi belirttiğiniz gibi...... Ayrıca Burada sizin vereceğiniz bilgileri aramadığıma emin olabilirsiniz....

Saygılar

Alıntı

(13-04-2015, 08:12 PM)OBERON01 demiş ki: Başlıkla pek alakalı değil fakat forumda sohbet imkanı pek fazla yok gibi online olan arkadaşlarla mesajlaşa bileceğimiz bir ortamın olması arkadaşlık ilişkilerimizi geliştirmek ve forum üyelerinin birbirlerini daha yakından tanımaları açısından iyi olamaz mı?

Olmaz...

Millet fişek ve silah kaçakçılığı yapmak için kullanmaya kalktığından özel mesaj sistemi bile kapalı...

(13-04-2015, 10:58 PM)attila01 demiş ki: Ayrıca Burada sizin vereceğiniz bilgileri aramadığıma emin olabilirsiniz....

O zaman burada işin yok demektir...Selametle.

Alıntı

Bende özel mesajla rahatsız edilenler olduğu için sanıyordum. Fişek ve silah kaçakçılığı mı? Hayret ki ne hayret..

Alıntı

Sayın İlksurfer, çok teşekkürler. Sayın fuat 61, sizin gibi silahseverlerin merak etmediği birşeyi merak edip sorduğum için çok özür dilerim.

Alıntı

(14-04-2015, 12:26 AM)turkmenoglu demiş ki: Bende özel mesajla rahatsız edilenler olduğu için sanıyordum. Fişek ve silah kaçakçılığı mı? Hayret ki ne hayret..

İş M16, AK 47 ön el kundağına kadar vardı...Sadece bir örneğini bizzat yaşayan Sn.TT' ye sorun, ayrıntılarını anlatsın...

Tabanca, tabanca fişeği tekliflerini yaşayanlar uygun görürse kendileri paylaşsın...

Alıntı

Özellikle silahlarımı aldığım zaman patır patır tedarikçiler dökülmeye başlıyor. Adamlar sosyal medyadan o var bu var şu var diye mesajlıyorlar hemen. Sunulan malzeme her ne kadar illegal olmasa da forumun böyle bir iş takipçiliği için kullanılması ayıp. Sırf bu yüzden rahatsız olup iki tane sosyal medya hesabımı tamamen silmek zorunda kaldım.

Alıntı

(13-04-2015, 10:28 PM)ilksurfer demiş ki: Kriterler mesaj sayisina gore ekteki gibi, ama maalesef duzgun calismiyor.

Yeni Üye 0
Üye 50
Kıdemli Üye 250
Kıdemli Üye 500
En Kıdemli Üye 750

Saygilar,

Ben de bu konuyu merak etmiştim, üye bilgilerinin yer aldığı mesajın sağ üst köşesine bakıp bir anlam çıkartmaya çalışıyordum. Yüzlerle puanı olup 2 yıldızlı da vardı zira. Açıklamanızdan sonra kafamda netleşti, teşekkür ederim. Yazılımda bir sıkıntı olmalı ama sorun değil. Zira yazanların bilgi ve deneyimi mesajlarını okurken hemen belli oluyor. İyi ki varlar, bilgiye en özlü ve kısa yoldan ulaşmamıza vesile oluyorlar.

Alıntı

Bu konuyu nereye yazacağımı veya bildireceğimi bilemedim, sorun şu ki beş yıldızlı gözüküyorum ve sanırım bu bir sistem hatası, çok acil düzeltilmesi hususunda yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılarımla.

Alıntı

Üçe beşe bakmayın .  Smile

2009 da üye olduğunuz için büyük ihtimalle . 

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
[Resim: xcod3r.png]
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid292168

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi