Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda Kıdemlenmek
#1
Belki başka bir yerde yazıyordur veya cevaplanmıştır ancak ben malesef bulamadım. Forumda tam üyelikten "kıdemli üyeliğe" oradan da "en kıdemli üyeliğe" geçmek için aranan şartlar nelerdir? Sadece merak...Smile)

Selam ve saygılar.
 
Alıntı

#2
Sn. dr.Kara güzel bir noktaya değindiniz Smile Bir ara benimde merakımı cezbetmişti, ancak forum kurallarında rastlayamadım bu konuya.. Kı(demlenmek) için epey bir süre demlenmek gerekiyor sanırım...
 
Alıntı

#3
Bence böyle kalıp kıdemlilerden bir şeyler öğrenmek daha güzel. Kendi adıma söylüyorum; Silahlar hakkında çok sınırlı bilgilerimizle kıdemlenmek kimseye fayda sağlamaz. Bilgisiz sınıfa girip öğretmenlik yapmaktansa, öğrenci kalmayı tercih ederim. Saygılar.
 
Alıntı

#4
Çokda takıntı yapmamak lazım. En eski üyeler arasındayım ama hala iki yıldızım var. Bakmıyorum bile yıldız durumuna. Ne öğrendiğim ve ne öğretebildiğim önemli olan.
İyi günler.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
blueokkes, rainman
#5
Selam arkadaşlar
Başlıkla pek alakalı değil fakat forumda sohbet imkanı pek fazla yok gibi online olan arkadaşlarla mesajlaşa bileceğimiz bir ortamın olması arkadaşlık ilişkilerimizi geliştirmek ve forum üyelerinin birbirlerini daha yakından tanımaları açısından iyi olamaz mı?
Saygılarımla
Ersin
 
Alıntı

#6
Sn. Forumdaşlar sanırım dr.Kara forumdaşımızın ve benim mesajim tam olarak anlaşılamadı , biz liyakatın nasıl yapıldığı ne şekilde işlediğine dair bir anekdotun olmadığını,bu konuyu merak ettiğimizi belirttik.. Kimsenin bu konuda takıntı yaptığını veya öğretmenlik yapmaya çalışağını sanmıyorum.. Burada yapılacak doğru şey; Merakları gidermektir...

Saygılar
 
Alıntı

#7
(13-04-2015, 07:17 PM)guvendik demiş ki: Bence böyle kalıp kıdemlilerden bir şeyler öğrenmek daha güzel. Kendi adıma söylüyorum; Silahlar hakkında çok sınırlı bilgilerimizle kıdemlenmek kimseye fayda sağlamaz. Bilgisiz sınıfa girip öğretmenlik yapmaktansa, öğrenci kalmayı tercih ederim. Saygılar.

+1
 
Alıntı

#8
Bu forumu tabanca, atış ve atıcılık ile ilgili meraklarımızı gidermek için araştırma yaparken bulduk. Çok şükür ki şimdiye kadar bu konularda bu forumda gideremediğimiz bir merakımız olmadı, hala da bu konulardaki her merakımızı gidermeye devam ediyoruz.

Bunca zaman zarfında burada gideremediğimiz tek merakımız ve gerçekten merak ettiğimiz şey ise, bu forumun asıl kurulma nedeni olan konulardan başka, bizim gibi silahseverlerin aklına bile gelmeyen şeyleri merak eden ve sorgulayan kişilerin burada gerçekten ne aradığıdır.

Karadeniz Takımı.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
şahin44, kurtkan
#9
Kriterler mesaj sayisina gore ekteki gibi, ama maalesef duzgun calismiyor.

Yeni Üye 0
Üye 50
Kıdemli Üye 250
Kıdemli Üye 500
En Kıdemli Üye 750

Saygilar,
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
hfc
#10
Sn. İlksurfer bilgilendirme için teşekkürler,Foruma saygı duyma nedenimsiniz...
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi