Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAUSER 98 İNCELEME

Mauser 98 inceleme

Selçuk Aydın

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
gumushane29
Youtube un erişime engellendiği gün bizimle paylaşmışsınız ne yazık ki Sad muhtemelen iyi bir videodur.

Alıntı

Ben seyredebiliyorum.Yasak mı var?

Alıntı

http://www.mynet.com/teknoloji/twitter-v...-1781733-1

Bizim buralarda yasak ne yazık ki... Şu bilgisayardan iyice anlasam DNS falan oynayıp yapıcam birşeyler ama neyse...

Alıntı

[Resim: MK98SSM-6_zpsc8bd43b0.jpg]

[Resim: T2eC16JHJGE9nm3plGTBRSwZpkhOQ60_57_zps696452df.jpg]

[Resim: MK98SSM-5_zps8faf396d.jpg]

Silaha dokunmadan, gövdeye delik açmadan düşünülmüş dürbün montaj ayağı.

Alıntı

(07-04-2015, 03:13 PM)Endulus demiş ki: Silaha dokunmadan, gövdeye delik açmadan düşünülmüş dürbün montaj ayağı.

Arkadaki montaj vidaları ahşap kundağa girmiyor mu?

Alıntı

[Resim: Kar_98K_-_AM.033696_zpswuvk5a8b.jpg]

Alıntı

Sn Endülüs örneğini koyduğunuz montaj sistemi pratikte sağlıklı bir sistem değil.Söz konusu sistem sadece tabanca dürbünlerinin montajına müsaade eder ve ayar tutturmanız imkansızdır.Piyasada alıcısı olur mantığı ile üretilmiş olan ve konuya hakim olmayan kişilerce alıp kullanılabilir ancak.

Alıntı

Sayın üyeler,değerli insan sn ortaçtan gaz alarak başladığım bu ''tüfekleri sökelim içine bakalım '' çalışmasında unuttuğum çok noktalar olduğunun farkındayım.Bende izledikten sonra keşke şunu da söyleseydim diyorum veya şunu yanlış söylemişim diyorum ama,montaj işinden anlamadığım için böyle tek seferde çıkıyor.Lütfen bana fikirlerinizi söyleyin.Fikir ve önerileriniz benim için çok değerlidir.Saygılarımla

Alıntı

Sn. yivlici,

Videolarınız gayet doğal ve bilgilendirici. Ben kendi adıma beğenerek ve ilgiyle takip ediyorum. Unutma ve atlama konusuna gelince; Tüfek incelemede anlatacağınız kısımları söküm, takım, sayısal bilgiler vb. başlıklardan oluşan bir liste üzerinden giderseniz size daha bir kolaylık olur kanaatindeyim nacizane. Diğer paylaşımlarınızı merakla bekliyorum.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi