Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SARSILMAZ SR 38 TOPLU TABANCA
Sayın Seroboy, forumumuzdaki ilanlarda, çok beyefendi ve anlayışlı bir forumdaşımız tarafından
satılan 4 inç Colt phyton var. Toplu tabanca düşünüyorsanız değerlendirmenizi tavsiye ederim. Fiyatı da 10000 dolardan oldukça azSmile selamlar.

Alıntı

Sayın dr.kara,
Çok teşekkür ederim, ilan kısmını yakından takip ediyorum fakat 6" arıyorum.
Arkadaşlar arasında espri konusu olmaya başladı bu 6" takıntısı ama almış olmak için almaktan yana değilim. Elbet denk gelecektir.

Alıntı

6" ülkemizde en az tutulan revolver ebatıdır, eşdeğer temizlikte 4" veya 2 1/2" revolver ederinin veya fazlasının verilmesini kesinlikle önermiyorum. Özel durumlara uygun nitelikte veya klasik olarak değeri olanlar dışında eski mkek bedellerini vermeyi bile önermiyorum.

Bunu da bir revolver sevdalısı olarak söylüyorum. Yüksek kalitede yarıotomatiklerin fiyatı ortada iken 3000 usd gibi fiyatlar anormal derecede fahiş rakamlardır. Atım görmemiş gibi temiz bir 686, 4000 tl civarı ancak eder. Diğer modellerin ederi 3 aşağı 5 yukarı bellidir.

Saygılarımla

Alıntı

[quote='Seroboy' pid='305309' dateline='1446119099']
Sayın dr.kara,
Çok teşekkür ederim, ilan kısmını yakından takip ediyorum fakat 6" arıyorum.
Arkadaşlar arasında espri konusu olmaya başladı bu 6" takıntısı ama almış olmak için almaktan yana değilim. Elbet denk gelecektir.

[/quote
Sayın Seroboy, illa 6" alacaksanız acizane tavsiyem SR 38 almanız yönünde olacak. Zira, SW veya Colt'a 10 katı para vermeniz hiç mantıklı değil. Gerçi mantık bizim gibi silah severler için duyguların önünde değil hiçbir zaman.Aksi olsa, yılda bir iki kez ancak kullanabildiğimiz şeylere deve yüküyle para vermezdik nitekimWink)
Karar sizin tabiki, selam ve saygılar.

Alıntı

Sayın dr.kara, Aslında bu başlıkta olma sebebim de tam sizin bahsettiğiniz denklemin sonucu fakat forum içinde SR38 ile ilgili tüm başlık ve mesajları inceleyince insan demotive olmuyor değil.
Kendi tecrübemi de paylaştım fakat karamizah algısı yarattım Smile
Kendi adıma aldığım silahı olmadı satarım duygusu ile almak istemiyorum. Klişe gibi gelecek belki ama çocuklarıma da miras bırakabileceğim bir silah sahibi olmak dileğim.
E tabi gerçek dünya, satınalma gücü, malum fiyatlar, ruhsat harçları, mermi hakkı konunun sınırlarını çok net çiziyor.
İş zaman zaman olmadı al bi Gümüşay a bile gidiyor maalesef.
Baktım olmadı 2.5" ile mutlu olmayı öğrenip güzel bir Smith Wesson bulacağım.

Alıntı

(29-10-2015, 11:29 PM)Seroboy demiş ki: Sayın dr.kara, Aslında bu başlıkta olma sebebim de tam sizin bahsettiğiniz denklemin sonucu fakat forum içinde SR38 ile ilgili tüm başlık ve mesajları inceleyince insan demotive olmuyor değil.
Kendi tecrübemi de paylaştım fakat karamizah algısı yarattım Smile
Kendi adıma aldığım silahı olmadı satarım duygusu ile almak istemiyorum. Klişe gibi gelecek belki ama çocuklarıma da miras bırakabileceğim bir silah sahibi olmak dileğim.
E tabi gerçek dünya, satınalma gücü, malum fiyatlar, ruhsat harçları, mermi hakkı konunun sınırlarını çok net çiziyor.
İş zaman zaman olmadı al bi Gümüşay a bile gidiyor maalesef.
Baktım olmadı 2.5" ile mutlu olmayı öğrenip güzel bir Smith Wesson bulacağım.

Sn. Seroboy ;

Silahmerkezi adlı sitede 6" S&W 686 var. Fiyat olarak 2.000USD yazmış. İlan tarihi 07.07.2015 belki satılmamıştır bir araştırın bence.

Saygılar

Alıntı

Scootch00 adlı Youtuber'ın SR-38 ile alakalı incelemesi.

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, tirendaz, aseyhan, Sabri, lenduha, Undercover, DaRkNeSs-, 1905sss, Theguardian, taarruz, husrev, defender45acp
Geçtiğimiz 2 sene zarfında bir takım iyileştirmeler var herhalde ki, genel olarak beğenmiş Scootch emmi..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi