SARSILMAZ SR 38 TOPLU TABANCA
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SARSILMAZ SR 38 TOPLU TABANCA
Sn. Siyahbeyaz eğer İstanbulda ikamet ediyorsanız Eyüp Asp poligonunda SR38 var inceleyebilirsiniz.Ben 5 mermi attım bu silahla horozu el ile kurarken kilitlendi.

Saygılar.

Alıntı

(28-05-2015, 05:57 PM)ymhfzr demiş ki: Sn. Siyahbeyaz eğer İstanbulda ikamet ediyorsanız Eyüp Asp poligonunda SR38 var inceleyebilirsiniz.Ben 5 mermi attım bu silahla horozu el ile kurarken kilitlendi.

Saygılar.

Sayın ymhfzr;
Gümüşay'la ilgili bu kadar çok olumsuz yorum duymuşken uygun fiyatına rağmen almak hata olacak sanırım.
Diğer taraftan SR 38'de bu parayı hak eden bir tabanca değil gibi görünüyor.
Ama illa bir tercih yapacaksam bütçemi çok zorlamasına rağmen mecbur SR 38 olacak.

Alıntı

Bugün Sr 38'i almak için Mke'ye gittim. Son kez Gümüşaylara bi bakayım dedim ve fiyat cazibesi nedeniyle yine Gümüşayda karar kıldım. 2600 TL'yi Sarsılmaz'a vermeye içim razı olmadı. 880 TL'ye 6" beyaz Gümüşay aldım. Önce tek hareket sonra da çift hareket altışar tane mermi attım. Her iki atışta da herhangi bir sorun yaşamadım. Daha önce dediğim gibi senelik 200 atımdan fazla görmeyecek. Harç da ödemediğim ve hobi amaçlı ve revolver merakım nedeniyle aldım. İnşallah sıkıntı yaşamam.

Alıntı

Aslında elinizden geliyorsa gümüşay'ı biraz daha düzeltebilirsiniz ufak tefek oynamalarla.
Fabrikasına rica minnet isteğe bağlı parça yaptırabilinirse çok işlevsel olabilir.
Tabiki köklü bir birikime sahip olan üretim kalitesinden taviz vermeyen bir ürün ile kıyaslamamak lazım.
Fiyat performans alanında ,tatmin sağlıyorsa , sizi mutlu ediyorsa yetmezmi Big Grin

Alıntı

(30-05-2015, 05:15 PM)smith demiş ki: Aslında elinizden geliyorsa gümüşay'ı biraz daha düzeltebilirsiniz ufak tefek oynamalarla.
Fabrikasına rica minnet isteğe bağlı parça yaptırabilinirse çok işlevsel olabilir.
Tabiki köklü bir birikime sahip olan üretim kalitesinden taviz vermeyen bir ürün ile kıyaslamamak lazım.
Fiyat performans alanında ,tatmin sağlıyorsa , sizi mutlu ediyorsa yetmezmi Big Grin

Sayın Smith;
Ortada artık bir fabrika olmadığından bu dediğiniz pek mümkün değil gibi..Rolleyes
Yalnız daha önceden Colt'un Python'un bazı parçalarını takıp daha iyi sonuçlar alanlar olmuştu sanırım.
Dediğiniz gibi fiyat/performans olarak şimdilik beklentimi karşılıyor. Forumdaki çok değerli üstadların bu tabanca hakkındak yorumlarını görmezden gelemeyiz tabii ki. Ama bu paraya bu kadar oluyor sanırım.
Benim tek anlamadığım bu tabanca için "iki mermi arka arkaya atmaz, çift harekette seri atış yapamazsın, top kitlenir, mandal kırılır, hoplar, zıplar" tarzı yorumlar gerçekten yaşanmış mı? Rolleyes Daha şunun şurasında kaç mermi attım, henüz yorum yapmak için erken belki ama, ne bileyim o kadar da kötü değil gibi sanki. İlk iş olarak o kötü plastik kabzayı ahşapla değiştirdim. 1-2 de foto koyayım da gözümüzün pası silinsin. TongueBig Grin

[Resim: Lal53j.jpg]
[Resim: mPMALR.jpg]
[Resim: rQ5zZ7.jpg]

Alıntı

Hayırlı olsun. Siz bu tabancayı çok sevmişsiniz. Üç farklı konuya aynı fotoğrafları attığınıza göre. Smile

Alıntı

(30-05-2015, 10:30 PM)cos30 demiş ki: Hayırlı olsun. Siz bu tabancayı çok sevmişsiniz. Üç farklı konuya aynı fotoğrafları attığınıza göre. Smile

Sayın cos30;

SmileSmileSmile Sevdim sevdim. (Şimdilik Rolleyes )

Alıntı

Sn Siyahbeyaz,

Yıllık 200 atım için bence gidip sr38 alınmazdı. Hele 2 bin kusur tl hiç verilmezdi. Gümüşay 880 tl ediyorsa o da taş çatlasa 1100 tl etsin hadi.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

Saygılarımla

Alıntı

Önemli olan sizin sevmeniz gerisi teferruat..Smile
İyi günlerde kullanın
Saygılarımla

Alıntı

(31-05-2015, 06:42 PM)turkmenoglu demiş ki: Sn Siyahbeyaz,

Yıllık 200 atım için bence gidip sr38 alınmazdı. Hele 2 bin kusur tl hiç verilmezdi. Gümüşay 880 tl ediyorsa o da taş çatlasa 1100 tl etsin hadi.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

Saygılarımla

Bende aynı mantıktayım. Amacınıza uygun gibi gözüküyor.
Sr38 i o fiyatlara satabiliyorlar mı ki acaba?
1916 mossin nagant a 2000 tl veririm ama sr38 e vermem Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi