SARSILMAZ SR 38 TOPLU TABANCA
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SARSILMAZ SR 38 TOPLU TABANCA
Sn Dr Kara,

Kıyaslanabilecekleri hiç bir nokta yok. Hele aynı bedel ise hiç bir şekilde düşünmeye veya sormaya bile gerek yok. Sadece sw nin kondisyonu çok kötü olmasın yeterli.

Saygılarımla

Alıntı

(13-04-2015, 04:01 PM)turkmenoglu demiş ki: Sn Dr Kara,

Kıyaslanabilecekleri hiç bir nokta yok. Hele aynı bedel ise hiç bir şekilde düşünmeye veya sormaya bile gerek yok. Sadece sw nin kondisyonu çok kötü olmasın yeterli.

Saygılarımla

Sn. Türkmenoğlu SW nin kondisyonunu bozacak kadar çok atış yapabilecek kaç kişi vardır acaba hele yeni sayılabilecek 686 lar için ..Smile
Saygılarımla

Alıntı

Sn Harputlu,

Bizde öyleleri var ki demirden ne verirseniz veri kırar.. Silaha bakmayı bilmeyen kimler var bir bilseniz.. Birinde 2000 tl ye 686 almaya gittim, silaha 500 tl vermeye bile içim acıdı. Öyleleri de var yani, kullanma ile degilde taşıyamama, bulundurmayı bilmeme, oyuncak sanma sebebi ile içine edilen öyle silahlar gördüm ki..

Alıntı

Vay heyvanlar vayy..Big Grin

Alıntı

Merhaba sayın forum üyeleri.
Ben de bir toplu tabanca alma niyetindeyim. Kendim kamu görevlisiyim ve taşıma ruhsatlı olacak. Herhangi bir harç da ödemiyorum. Başvurumu yaptım ve silah satın alma yetki belgem çıkmak üzere.
Sıfır bir silah almak istiyorum. Dolasıyla şu an için Sarsılmaz ya da Gümüşay'dan başka alternatifim yok.
Tekrar belirteyim harç ödemeyeceğim. Bu yüzden Gümüşay 880,00 TL'lik fiyatıyla aklımı çeliyor. Bu silahın son derece özensiz üretildiğini, bazı hataları olduğunu biliyorum. Fakat şunu belirtmek isterim. Ankara ilindeyim ve atış yapabileceğim bir poligon bile yok. Devletin verdiği 200 fişek dışında atış yapma şansım yok. Vurgulamak istediğim, silah yoğun bir atım görmeyeceğinden çok fazla yıpranmayacak. Dolayısıyla daha üzün süre dayanabileceğini düşünüyorum. Ayrıca harç da ödemediğim için kırıma dahi uğrasa çok sorun değil.
Mevcut şartlarda 880,00 TL'lik Gümüşay'mı yoksa 2.600,00 TL'lik Sarsılmaz SR38 mi almalıyım?

Alıntı

Şahsen, bırakın Gümüşay ı satın almayı tabanca olarak adlandırılmasına karşıyım.

Alıntı

(28-05-2015, 01:00 PM)kut4 demiş ki: Şahsen, bırakın Gümüşay ı satın almayı tabanca olarak adlandırılmasına karşıyım.

RolleyesRolleyesRolleyes
Buyrun burdan yakın.Rolleyes
Belgemi bugün itibariyle aldım. Yarın bir aksilik olmazsa MKE'ye gideceğim almak için.
Kafam halen karışık.

Alıntı

Forumda daha önceleri SR38'in Gümüşay'dan bir gömlek daha üstün olduğu yazılmıştı.

Hayırlısı olsun.

Alıntı

(28-05-2015, 04:24 PM)cos30 demiş ki: Forumda daha önceleri SR38'in Gümüşay'dan bir gömlek daha üstün olduğu yazılmıştı.

Hayırlısı olsun.

Sayın cos30;
Sizce aradaki fiyat farkına değer mi bu üstünlük?

Alıntı

Ben SR38'in sadece demo modelini inceledim. O yüzden sağlıklı bir yorum yapamıyorum.

Ama Sn. Ortaç'a aklınıza takılan konuları sorabilirsiniz sanıyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi