Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul Adliyesi Rehine Operasyonu
Sn.Savcımızın ruhu şad olsun, Allah yakınlarına sabır versin.

Saygılarımla.

Allah gani gani rahmet eylesin...

2 ay önce Forumda da paylaşılan bir haberdi, kurdela kesip sergi açmakla olmuyormuş; denetim güvenlik polis, kontrol vs bir yere kadar. Hırsıza kilit dayanmıyor ama seçilenler/atananlar bu bahaneyle halkı daha eşkıya daha anarşist olarak görmekten vazgeçmeyecek.

Kağıt üzerinde trişkadan devlet olunca yapabileceği tek şey yasak koymak...

http://m.milliyet.com.tr/Video/VideoClip?ID=1584986

Allah rahmet eylesin.

Mekanı cennet olsun. Geride bıraktığı ailesi seveni kimi var ise, Mevlam yar ve yardımcıları olsun.

Saygılar.

Allah gani gani rahmet eylesin. Geride kalanlara sabır dilemekten başka ne gelir ki bizim elimizden. Sayın Cumhurbaşkanı açıklamasında adliyelere avukatların silahla girmesi prosedürünün düzenleneceğini belirtti. Sanıyorlar ki bu prosedür gelince kimse silah sokamayacak. Bırakın vatandaşımızı hakimimizi savcımızı koruyamıyoruz sadece laftayız ülke olarak bitmiş okeye dönüyoruz.
Saygılar.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Olayda, ciddi bir istihbarat ve güvenlik zaafiyeti var malesef.

Allah rahmet eylesin, Rabbim ailesine, sevenlerine sabır versin.

Hatalardan ders çıkaran bir yönetim anlayışımız olmadığı için, dilim varmıyor ama bu ve benzeri haberlerin her gün yaşanmaması içten bile değil. Bırakın terör eylemlerini, adi suçluların bile tamamen kişisel husumet sebebiyle, 2 dakika içinde neler yapabileceğini hayal etmemek güç değil.

Ankara adliyesinde, armut gibi içeri dalıp "gravatt lazım mı" diyen mi ararsın, elinde maşrapa ile dilenip yevmiyesini çıkaran mı ararsın. Alın size tablo. Oysa bu şehirde, sözüm ona bilmem nerenin müdürünün, müdür yardımcısına ulaşabilmek için, kırk takla atıp, 2- 3 güvenliği geçip , sekreterlik bölümünde kibarca "hayırdır hemşerim" sorusunu cevapladıktan sonra, içeri buyur ediliyorsunuz. Yanlış anlaşılmasın, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından hiç kimsenin kanı, hayatı bir diğerininkinden, değerli ya da değersiz değil. Ancak yaptığı işin risk değeri yüksek olan bu insanların da, yeterli seviyede korunması gerekli. Ama bu böyle gelmiş böyle gider. Canım sıkkın, moralim fazlasıyla bozuk, söylenecek o kadar çok şey var ki, bazen susmak daha hayırlı.

Son olarak, inşallah tablo daha ağır değildir. Ben, en başından ölümü göze almış bu yaratıkların, gider ayak bir bomba tertibatı ile olayı daha vahim hale getirme düşüncelerinin olabileceği endişesindeydim.

http://www.haber7.com/guncel/haber/13342...goruntuler

Bu videoyu izledikten sonra da, iyice korkmaya başladım. Videonun sonuna doğru yaşanılan patlama ve devamında gelen ağlama, çığlık sesleri, umarım yanılıyorum.

Herkesin başı sağ olsun.. Şehidin ailesine yakınlarına Allah sabırlar versin..

Her şeyi bir kenara bırakın. Bu adam bir baba idi.
Bir babanın malum fotoğraflardaki gibi hatırlanmasını istemem. Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin.

[Resim: CBdxO8eWkAEudiq.jpg]

Rahmetli savcımıza Allah'tan rahmet ailesine sabır diliyorum. Dün geceden beridir uyuyamadım, şu resmi gördüğümden beridir durup durup gözlerim doluyor. Üstüne üstlük birde bu olay üzerinden siyaset yapmaya, olayı gerçekleştiren ....larının (artık ne derseniz arayı siz doldurun) kim olduğu ne olduğu belli iken, sırf siyasi rant için çıkıp televizyonlarda abuk sabuk konuşanlar, gazetelerinde bu olay için sadece iki satır ayıranlar var bu memlekette, asıl canımı bu yakıyor. Niye memleket olarak böyle olaylar vuku bulduğunda birlik olmak yerine birbirimizi suçluyoruz anlamıyorum. Yazacağım çook şey var ama ne yazmaya elim varıyor ne söylemeye dilim.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi