Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul Adliyesi Rehine Operasyonu
Can sıkıcı bir durum, fakat olayın tamamen düzmece olup bize yutturulmaya çalışılması can sıkıyor.
Malesef Yurdum gündemi; eskiden gün aşırı değişirken son 5 yıldır günde 2 kere falan değişmekte. Seçim öncesi hükümetin yine birilerini suçlamak adına hiçte mükemmel olmayan bir kurgusu(gerçi hangi kurguları mükemmeldi hepsi birbirinden acemice)Teröristlerin hepsinin ölü ele geçirilmesinede hiç şaşırmadım Smile sabahtan beri arkadaşlara söylüyorum arayıp nereden biliyordun dediler. Smile

İyice saçmaladılar artık, tamam muz Cumhuriyetiyiz bunu kabul ettik artık fakat bu kadarda enayi yerine konmak kabak tadı veriyor artık insana.

En azından bütün iletişim kanalları açıkmış.

Özel Harekat Polislerimize ilişkin basında yer alan birkaç fotoğrafı paylaşmak istedim.

[Resim: 0,,18351650_303,00.jpg]
[Resim: 757x535.jpg?fit=scale&background=000000]
[Resim: ,wlElat_pEUCdgHgZvxz1Yw.jpg?mode=crop&sc...xWidth=620]
[Resim: polis%20operasyon%20reuters.jpg?itok=TjTeJk4d]

Öte yandan, Sayın Savcımıza Allah (c.c.) 'tan şifa, ailesine de sabır dilerim.

(31-03-2015, 10:02 PM)Kara45 demiş ki: Can sıkıcı bir durum, fakat olayın tamamen düzmece olup bize yutturulmaya çalışılması can sıkıyor.
Malesef Yurdum gündemi; eskiden gün aşırı değişirken son 5 yıldır günde 2 kere falan değişmekte. Seçim öncesi hükümetin yine birilerini suçlamak adına hiçte mükemmel olmayan bir kurgusu(gerçi hangi kurguları mükemmeldi hepsi birbirinden acemice)Teröristlerin hepsinin ölü ele geçirilmesinede hiç şaşırmadım Smile sabahtan beri arkadaşlara söylüyorum arayıp nereden biliyordun dediler. Smile

İyice saçmaladılar artık, tamam muz Cumhuriyetiyiz bunu kabul ettik artık fakat bu kadarda enayi yerine konmak kabak tadı veriyor artık insana.

? Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim. Sonuçta devletin savcısı vurulmuş, 3 İt gebermiş. Nasıl bir komplo teorisi kurgulandığını ben kendi adıma çözemedim.

Allah Rahmet eylesin, Mekanı Cennet olsun.
Kötü bir olay, o kadar komplo'lara alışmışız ki, gerçek bir olayda dahi şüphe edip paranoyak durumuna düşüyoruz istemeden.

Anlaşıldı bu gece gitar tıngırdatmak yok.Milletin başını zangırdacağız.

Basına operasyon sonrası basına ilk yapılan açıklama yalnızca savcımız ağır yaralı , iki terörist ölü ele geçirildi minvalinde bir açıklama yapıldı.

Sn Cumhurbaşkanımızın tee Romanya'dan bildirdiğine göre savcımız başından 3 karın bölgesinden 2 el isabet almış.

Sonrasında operasyonu dinleyen gazeteciler şu şekilde anlattılar: 20.24 gibi patlama sesi duyduk sonra 7-8 el silah sesi ve iki dakika sessizlik ardından 7-8 dakika süren bir çatışma (100 el bahsediliyor ) sonrasında tekrar bir patlama ve çatışmanın bitmesi.Sıralamada hatam olabilir zira dinlediğim enkrıman , anchorman ,çapa adam neyse anladınız bunları devamlı farklı tekrar sarınca benim kafa karıştı.

Şu an basının düşündüğü çatışmada arada kaldığı..

Ben cümlemi tamalayamadan savcının şehadet açıklaması yapılıyor.Allah rahmet eylesin.Sad

Savcıyı kaybetmişiz mekanı cennet olsun.

Meslektaşıma Allah (C.C.)' rahmet, yakınlarıyla sevenlerine sabır vermesini dilerim.

Sayın Savcının mekanı cennet olsun. Allah kalanlara sabır versin.

Sn. mtaner55, gerçek babalarının kim olduğunu asla öğrenemeden
itlaf edilen bu çakal eniklerinin resminin kaldırılmasını talep ettiğiniz için teşekkür ederim.
Yaşımız genç, kusur bizde.

Saygılarımla

Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine sabır diliyorum... Ateş,düştüğü yeri yakıyor...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi