Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock 43
[Resim: 27136061127_6c41f1b987_b.jpg]

[Resim: 27136174477_793b0e2e22_b.jpg]

[Resim: 41286029644_3708d51432_b.jpg]

[Resim: 40198300630_458b89f8ca_b.jpg]

[Resim: 40198186050_351caa37cd_b.jpg]

Alıntı
24 üye teşekkür etti:
hunter 12, sirflayer, xlcod3r, Robin, blacksea, tirendaz, sem, yyildiz, wubıh, Carbon12, ombra, selcuk_01, drmehmet, demasoni, heisenberg, harun, glock19, S@riyerli, , Vectra, Gazanfer, lupus, asuspc, alpago
Tulster IWB den memnun musunuz? G43 icin sticky yerine kullanabilecegim bir IWB kydex holster ariyorum. FL?e selamlar

Alıntı

Tulster i, hızlı teslim edildiği ve silahımı bir an önce taşımak istediğim için aldım. Ayrıca TLR6 fener monte edilmiş G43 ler için çok fazla alternatif de yok. Daha dün elime geçtiği için çok yorum yapamayacağım ama ilk izlenimim diğer kydex kılıflarım ile aynı kalitede olduğu.

Tek beğenmediğim nokta şarjör kılıfında. Şarjörler, kılıfın içine sadece tek bir şekıide ve kurşunlar arkaya bakar şekilde giriyor. Ben hızlı yüklemeyi kurşunlar öne bakar şekilde yapıyorum. Bu bana ters oldu maalesef ama sizin böyle bir alışkanlığınız yoksa şarjör kılıfları da bayağı küçük ve kaliteli.

Selamlar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
glock19
Tesekkurler. Ben de bir tane siparis verecegim. Iyi aksamlar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Sayın ilksurfer hayırlı olsun. Acaba sarjör kılıfının klipsini söküp, diğer cepheye mi taksanız. Randıman verir mi?

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, Zemre10
Evet Sn karabasan, tavsiyeniz icin tesekkurler. Delikleri yeni fark ettim, oyle yapacagim...Thumbs Up

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
karabasan
Sn ilksurfer .

ABD'de 2.5 milyon kişi hapisteymiş. Gerçekten dehşet verici bir sayı. Umarım bu kadar çok silahtan başınızın ağrımamasını dilerim.

Herkes ABD diyince özgürlükler , silah serbestisi gibi konular akla geliyor. Ama kimse dünyada en çok tutuklu insanının ABD'de olduğunu bilmiyor. Yada ihtimal vermiyor.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
(12-05-2018, 01:47 AM)musti267 demiş ki: Sn ilksurfer .

ABD'de  2.5 milyon kişi hapisteymiş. Gerçekten dehşet verici bir sayı. Umarım bu kadar çok silahtan başınızın ağrımamasını  dilerim.

Herkes ABD diyince özgürlükler , silah serbestisi gibi konular akla geliyor. Ama kimse dünyada en çok tutuklu insanının ABD'de olduğunu bilmiyor. Yada ihtimal vermiyor.  

Saygılar.

Hazine değerinde(!) bir mesaj... Türkiye?de silah ve silah sahipliğine karşı tu-kaka?cılık yetmedi, ABD?deki yasalara saygılı silahseverlere de dilek adı altında iğnelemeler başlamış...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, Vefasiz
(12-05-2018, 01:54 AM)LKT demiş ki: Hazine değerinde(!) bir mesaj... Türkiye?de silah ve silah sahipliğine karşı tu-kaka?cılık yetmedi, ABD?deki yasalara saygılı silahseverlere de dilek adı altında iğnelemeler başlamış...

Silah sever olarak buraya gelicem,  3 senelik üyelikten  sonra subliminaj mesajla öyle böyle internettende olsa  3 senelik bir hukukumuz olmuş saygıdeğer  bir zatı  silahtan mı caydıracağım ?   Kredi puanını kötü yakar bu sonuç bu beklenti.

Alıntı

(12-05-2018, 11:59 PM)musti267 demiş ki:
(12-05-2018, 01:54 AM)LKT demiş ki: Hazine değerinde(!) bir mesaj... Türkiye?de silah ve silah sahipliğine karşı tu-kaka?cılık yetmedi, ABD?deki yasalara saygılı silahseverlere de dilek adı altında iğnelemeler başlamış...

Silah sever olarak buraya gelicem,  3 senelik üyelikten  sonra subliminaj mesajla öyle böyle internettende olsa  3 senelik bir hukukumuz olmuş saygıdeğer  bir zatı  silahtan mı caydıracağım ?   Kredi puanını kötü yakar bu sonuç bu beklenti.

Kredi puanı nedir?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi