Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock 43
[Resim: crop_zpstthpbs2d.jpg]

[Resim: crop%201_zpsivksdeqh.jpg]

Alıntı

Sonunda Glock' ta doğru yolu buldu. G42 ile yaptığı hatayı 43 ile düzeltti.
Artık 9 para bir Glock taşıyacaksam kesinlikle G43 taşırım.
Fuarı dört gözle bekliyorum.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Üstadım,
Tekrar iki pin'li yapıya dönülmüş gibi görüyorum.
Doğru mu, öyleyse nedeni maliyet mi acaba?

Alıntı

Açıkçası kabzenin mm (0,016*2,54 ; 0,4 mm) mertebesinde ince olması haricinde G26 ya çok tercih edilecek bir neden göremedim. Atış konforu, kontrolü, şahlanma v.b mukayeseleri zaman içinde göreceğiz.
Sn tekoğlu'nun paylaştığı fotoğraftaki Kahr PM9 sanki listede (ebatlar anlamında) bir adım önde duruyor...

Alıntı

Kabzada 4 mm ince, çevrede 8 mm. Eli küçük olan için 8 mm önemli. Kızakta 4 mm ince, bence bu taşıma için önemli. Silahı nasıl taşıdığınız önemli. Özellikle ceket altı değil de gömlek, tee-shirt altı taşıyorsanız bence bu 4 mm +4 mermiden daha önemli. Herkes kendi koşullarına göre değerlendirecek doğal olarak. Ama bence "sivil Glock" budur. Kısmetse geldiğinde almayı düşünüyorum.

Alıntı

(21-03-2015, 09:55 AM)ORTAÇ demiş ki: Üstadım,
Tekrar iki pin'li yapıya dönülmüş gibi görüyorum.
Doğru mu, öyleyse nedeni maliyet mi acaba?

Sn.ORTAÇ, farkın nedeni sürgü durdurma manivelası ve yayındaki tasarım değilikliği. Bu parçalar ve tetik kolu ince gövdeye uyum sağlamak için elden geçirilmiş. Sürgü kilidi yayı ( sökme takma manivelası yayı ), tetik yayı ( NY benzeri ) gibi parçalar da tamamen elden geçirilmiş.

Saygılar

Alıntı

Merhaba,
7 veya 8 kapasiteli magazin ile daha iyi olur gibi.
Saygilarimla.

ck

Alıntı

tek sıkıntısı abi modellerinin carcürlerini kullanmaması, yoksa diamondback yıllardır iyi satıyor bu modeli...

Alıntı

GLOCK 43 Commercial

[Resim: th_GLOCK%2043%20Commercial_zps95kajoe0.mp4]

Alıntı

Ağırlığı , inceliği , boyutları nedeni ile taşır iken sağlıyacağı kolaylıklar düşünülünce avantajları var.
Yüksek mermi kapasiteli silahları taşımaya alışık olan silah severlere antipatik gelebilir. Kullanım amacına göre sevenlerde olur sevmeyenlerde. zevkler tartışılmazmış.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi