Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DESERT EAGLE .357
#1
İnsan hiç büyük konuşmamalı. Elime dahi almam dediğim '' Dizırt '' o kadar çok talep gördü ki, değil elime almak, inceleyip atış yapmak zarureti doğdu. Gerçi bu Dizırt'a Sayın Lupus Üstadımın da ellerinin değmiş olduğunu duyunca içim rahatladı.


Buyurun efendim.Saygılar

Osman

 
Alıntı

#2
Bu silahın hamallığını yapmaya hevesli o kadar çok insan tanıyorum ki, şaşırırsınız... Smile
 
Alıntı

#3
RolleyesRolleyesRolleyes
 
Alıntı

#4
(11-03-2015, 05:50 PM)bozkurtcml demiş ki: Bu silahin hamalligini yapmaya o kadar hevesli insanlar taniyorum ki sasirirsiniz Smile.


Deli Yürek dizisi biteli yıllar oluyor ama, demek ki izleri hala silinmemiş. Wink


 
Alıntı

#5
UYARI:

Sürgü durdurma manivelasını bir poşetin dışında sökmeyin!

Sonra bütün odanın halılarını, odada ne var ne yok çekerek ellerinizle süpürmek zorunda kalırsınız... Big Grin
 
Alıntı

#6
Sn.ORTAÇ

Elinize sağlık zor bir test olmuş aslında. Merminin sürülmeme sebebi şarjörün tam oturmaması mı? Yoksa sürgünün tam olarak geriye çekilememesi mi? O kısmı anlayamadım efendim. Bana sanki sürgüden gibi geldi. Saygılarımla
 
Alıntı

#7
Elinize sağlık sayın Ortaç
 
Alıntı

#8
(11-03-2015, 06:40 PM)tekoglu demiş ki: Sn.ORTAÇ

Elinize sağlık zor bir test olmuş aslında. Merminin sürülmeme sebebi şarjörün tam oturmaması mı? Yoksa sürgünün tam olarak geriye çekilememesi mi? O kısmı anlayamadım efendim. Bana sanki sürgüden gibi geldi. Saygılarımla

Haklısınız, sürgünün tam geri çekilmemesinden olmuş. Videonun montajını yaparken o açıklamayı yapmıştım ana nedense save etmemişim.
 
Alıntı

#9
Sasirmamak gerek aslinda. Sabit namlu yanilmiyorsam bu silahlar. Ee namlu sabit olunca, saniyenin bilmem kaçta kaçi bir zamanda namluyu dogrulttugunuz hedeften ayirmayacaginiza göre, kaldiki vurmak istediginiz yere atiyorsaniz. Kaçirmamaniz içten bile degil. Hele birde mükemmel denecek bir aticilik kabiliyetiniz var ise. Asil soru; ikinci, üçüncü hatta dördüncü mermiyi ayni bölgeye atesleyebilecekmisiniz? Iste sevmememin tek nedeni bu Smile. Ve tanidiklarima anlatamadigim. Firsat olsa tabiki affetmem Big Grin. Süs olarak dursun bir kenarda Big Grin.
 
Alıntı

#10
Ellerinize sağlık üstad. Kafama takılan bir husus oldu, izin verirseniz tartışmak isterim.

Sürgüyü çekip silahı hedefe doğrulttunuz, tetik düştü ancak fişek patlamadı. Atım yatağında fişek var diye düşünüyordunuz sanırım. Bu durumda forumda pek çok yerde okuduğum üzere bir süre (1 dakika gibi) boyunca silahı hedefte tutmak icap etmez miydi güvenlik açısından? Evet atım yatağının boş olduğunu gördük, ama siz silahı kontrol ettikten sonra gördük. Bir güvenlik zaafiyeti olmadı mı?

Umarım güvenlik zaafiyeti olmamıştır, ancak siz yine de konuya açıklık getirirseniz çok sevinirim.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi