Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT PYTHON İNCELEME VE ATIŞ
(14-03-2018, 10:18 AM)Nuremberg demiş ki: Yapmayın.. 1000 dolar istiyorlardı çok mu değil mi diye sizlere danışayım istedim o arada 600 dolara satılmış. Tüh çok üzüldüm şimdi. Neyse kısmet değilmiş alana hayırlı olsun diyelim.
Saygılarımla

Colt Python değildir, gümüş(ay) yılandır o zaman sizin baktığınız lüfo sayın Nuremberg. Belkide deri değiştirmiştir. Tongue

Saygılarımla...

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
lupus, ugurucar57, DaRkNeSs-, tirendaz, Vefasiz, Murata, Gazanfer
Evet evet bir yanında gümüşay yazıyordu bende Türkçe yazilar var bu yerli yapım mı diye sordum bana colt un Türkiye için özel üretimi dediler. Biraz işkillendim ama sonra bana üzerinde kaptırpirin yazan bir ilaç verdiler ve beni sürekli bunun doğru olduğuna telkin ettiler.. Big Grin Tongue

Alıntı

Acaba üyemiz yurtdışında mı yaşıyor? O yazdığı fiyatlar imkansız aksi durumda Smile
Saygılarımla.

Alıntı

(14-03-2018, 07:23 PM)Nuremberg demiş ki: Evet evet bir yanında gümüşay yazıyordu bende Türkçe yazilar var bu yerli yapım mı diye sordum bana colt un Türkiye için özel üretimi dediler. Biraz işkillendim ama sonra bana üzerinde kaptırpirin yazan bir ilaç verdiler ve beni sürekli bunun doğru olduğuna telkin ettiler.. Big Grin Tongue

Türkiye için özel üretim olanlar sınırlı sayıda olan Colt'lar. Ama asıl Gümüşhane için özel üretilmiş olanları ise, nadide koleksiyon parçaları olarak geçiyor dünya silah piyasasında. 

Kaçırdığınıza gerçekten üzüldüm.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi