Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZIG 14
Zig 14 ile Stoeger Cougar arasında kararsız kaldım. Forumdaki ilgili sayfaları defalarca okudum. Hangi konuyu okursam gönlüm oraya kayıyor. Çocukların kararsızlığı gibi.?? Bulundurma ruhsatlı tek silahım olacak. Acizane tavsiyelerinize muhtacım.
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın sipsakasen,

[Resim: 1.jpg]

Browning HP MKIII ve Stoeger Cougar 8045 sahibiyim, forumda daha önce paylaştığım bu fotoğrafı yanyana görülüp karşılaştırılabilsinler diye koyuyorum. Birbirlerinden oldukça farklı iki silah arasında kalmışsınız. Her iki tabancamı da çok severek kullandığımı belirtip, eğer imkanınız varsa Zig 14 yerine Browning MKIII'ü seçeneklerden biri haline getirmenizi öneririm.

Saygılarımla

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01, stgrz, sipsekasen, defender45acp, browning 61, Fruktoz23, tirendaz
Stoeger'da tercih yapın Zig 14 mekanik olarak oldukça sorunlu bir tabanca. Değişmesi ve revize yemesi gereken pek çok parçası bulunmakta.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01, marlinspike, stgrz, sipsekasen
Sayın Triggernazi benden daha açık yazmış. Ben de Sayın Lupus'tan alıntı yapayım.

(17-05-2016, 10:24 AM)lupus demiş ki: Gerçek hayatta bir silahın en iyi yapması gereken birinci şey, çok iyi çalışmasıdır. İkinci şey çok iyi çalışmasıdır. Üçüncü şey ise çok iyi çalışmasıdır.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01, recete74, waltherslv, Gazanfer, sipsekasen, browning 61
Sn marlinspike, Sn Triggernazi; kıymetli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Gönül ister ki 1996 sonrası üretilen bir MKIII alayım ancak fiyatı bütçemi aşıyor. Kararım şekillendi. Sizlerin ve Sn Üstad?ın da tavsiyesi gereği ?çok iyi çalışan?dan yana meyil ettim.
Ben de Cougar 8045 almak istiyorum. Maalesef fişek sıkıntısı yaşamaktan endişeliyim. Stoeger Cougar 8000 FT modelini millî kalibremiz olması hasebiyle Smile tercih edeceğim. Tekrar teşekkürler.
Saygılarımla.
Cevabımdaki gecikme için özür dilerim. Bir türlü cevap yazım yüklenemedi.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
marlinspike, Triggernazi, stgrz, tirendaz, browning 61, defender45acp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi