Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZIG 14
Sn.chaos hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız gönlünüzce kullanmanız dileklerimle.

Öncelikle atmış olduğunuz kovanlar arasında S&B fişek mi var ben mi yanlış gördüm. 2017 için onlardan mı veriliyor öğrenmek için soruyorum.

İkinci sorum paket içeriği nedir? Çanta veriliyordur, kılıf veriyorlar mı? Şajörler MecGar mı? İkisi de 13 mü 15 mi veya biri 13 diğeri 15 kapasiteli mi? Mümkünse çanta ve içeriğin fotoğraflarınıda paylaşabilirseniz alacak arkadaşlar için yararlı olur diye düşünüyorum.

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Antiterör, sencerstm
Sn Lupus;

"BHP Tetikleri" başlığı altında (http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...hp?tid=596) belirttiğiniz ve kendi BHP'niz içinde uyguladığınız tetiğe yönelik modifikasyonlar ZİG M 14'e de uygulanabilir mi?

Saygılarımla.

Alıntı

Merhabalar;

Zig 14 tabancalar TİSAŞ'ın en çok yurt içinde satışı yapılan tabancalarından birisidir. Hatta Amerika'da bir firmanın temsilcisi TİSAŞ'ın Colt ve Zig 14 modellerinin çok tutulduğunu söylemiştir. Yakın zamanda bir arkadaşın ricası üzerine açık hava poligonunda atış yaptık. Tabancayı incelediğimde Sürgüde'ki Melonite kaplaması gerçekten güzeldi. Tetik ağırlı yaklaşık 2.5 kg civarında ve sistemi oturtulmuş bir tabancaydı. Tek sıkıntısı gez sıkı geçme yöntemiyle monte edilmiş silahın sahibi de bir yere çarptırarak gezini kaydırmıştı. Ama düzeltilebilir bir sorundu.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sencerstm

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi